Wpis z mikrobloga

@LonNon: Nie jest mokebe wiec dostał po ryju, w innym wypadku by się uśmiechnęła zarumieniła a potem zagryzła usta myśląc o jego afrykańskiej kutandze.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem koleżanką dziewczyny z filmiku i sytuacja nie wyglądała tak, jak przedstawił ją ten atencyjny chłopaczek. Byłyśmy na imprezie w 3, moje koleżanki usiadły na murku gdy ja zamawiałam ubera. Obok nich usiadł kolega typka, który to kamerował i był w nieciekawym stanie - myślałyśmy że ten typek nagrywa go, a jak później okazało się nagrywał moją koleżankę. Próbowała go gonić i zabrać mu telefon, żeby usunąć ten filmik. Kilka razy ją
  • Odpowiedz
@Alesss: aha czyli naćpane patusiary po waleniu się na afterze mają problem bo ktoś nagrywa w miejscu publicznym co jest legalne - udostępnianie wizerunku już nie jest i zamiast zgłosić sprawę do organów to robią tiktokowe dochodzenie, normalnie mistrzostwo #p0lka iq20. To co robił nie jest wporządku ale tamta patusiara go zaatakowała. Gonić gościa aby wziąć telefon kolejne genialne posunięcie, cieszcie się, że lampy wam nie wypłacił bo tak by zrobił
  • Odpowiedz