Wpis z mikrobloga

@alkoJezus: no i co w tym śmiesznego. Zamiast się śmiać z takich rzeczy pośmiejcie się z cen w sklepach, rachunków za prąd i gaz , za to jak was jebią na cenach benzyny, to jest chyba bardziej śmieszne. W tym kraju nic się nie zmieni jak typowi popisowy zamiast skupić się na problemach będą heheszkować z ludzi którzy chcą w końcu zmienić ten #!$%@? kraj z kartonu.
  • Odpowiedz
  • 243
@Sowa12345: Jestem w stanie przeżyć zarówno ceny w sklepach, rachunki za prąd i gaz oraz ceny benzyny, w porównaniu z tym że mają do władzy dojść neofaszyści, jeśli Konfederacja to jest wybór, to niech Morawiecki dalej mnie dyma i się nie krępuje, nawet może gumę zdjąć jeśli się przebadał.

Nienawidzę PiSowców i nimi gardzę z całego serca ale w porównaniu z Konfiarzami to bardzo rozsądni ludzie...
  • Odpowiedz
  • 7
@Sowa12345 serio wierzysz że ci populiści zmienią cokolwiek na lepsze? Im ślina cieknie gdy widzą jak pis ucztuje przy korycie, zrobią wszystko by się dołączyć a pis ich tylko przerzuje i utopi w aferach jak swoich poprzednich koalicjantów zgarniając ich elektorat
  • Odpowiedz
@alkoJezus: Czekaj, czekaj, bo ostnio nabierają członków z własnie tych zgniłych partii, lub ludzi, którzy sami stwierdzili, że do polityki się nie nadają.
Czy to nie powoduje, że ta zgnilizna się rozejdzie w KonfoKuszyku?

Chybam, zę te kwiaty to odnoszenie się do nachapania się z pieniędzy podatników, wtedy tak, konfa tylko troche nam kradnie a PO i PiS już kradli na potęgę.
  • Odpowiedz
no i co w tym śmiesznego. Zamiast się śmiać z takich rzeczy pośmiejcie się z cen w sklepach, rachunków za prąd i gaz , za to jak was jebią na cenach benzyny, to jest chyba bardziej śmieszne. W tym kraju nic się nie zmieni jak typowi popisowy zamiast skupić się na problemach będą heheszkować z ludzi którzy chcą w końcu zmienić ten #!$%@? kraj z kartonu.


@Sowa12345: i co ta konfa
  • Odpowiedz
@Njal:

Jestem w stanie przeżyć zarówno ceny w sklepach, rachunki za prąd i gaz oraz ceny benzyny, w porównaniu z tym że mają do władzy dojść neofaszyści, jeśli Konfederacja to jest wybór, to niech Morawiecki dalej mnie dyma i się nie krępuje, nawet może gumę zdjąć jeśli się przebadał.


Nie mogę się doczekać Konfederacji u władzy. Gotowy na batożenie i karę więzienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Danekk - @Njal: 
 Jestem w stanie przeżyć zarówno ceny w sklepach, rachunki za prąd i...
  • Odpowiedz
@Njal: a ja na odwrót. Jestem socjalistą, ale jestem w stanie przeżyć likwidację zasiłków, publicznej służby zdrowia, państwowych kolei itd. Najwyżej wezmę się do roboty i tyle. Wolę być dymany przez "prywaciarzy" niż faszystów w tęczowych barwach. Tak, to lewica to faszyści, a prawica to normalność. Hitler był lewakiem bo nienawidził kościoła i socjaldemokrację szerzył. Zawsze będę głosował na partię która będzie przeciwko lgbt, uni europejskiej, ekologii, feministkom, jedzeniu mięsa i
  • Odpowiedz