Wpis z mikrobloga

Mireczki, ojciec kupił nowy komputer i próbuje zainstalować na nim router TP-LINK TD-W8901G z płytki instalacyjnej, ale niestety za każdym razem wyskakuje problem "The connection has limited or no connectivity. Please make sure router's DHCP server is enabled. Error: 012". Router działał na starym komputerze, a WIFI ciągle działa, więc na szczęście mogłem tutaj napisać o tym:P Z laptopa wchodziłem przed chwilą do ustawien routera i DHCP jest włączone... Router resetowałem wcześniej i też nic to nie dało... Karta sieciowa jest dobrze zainstalowana i pobiera IP automatycznie... Kompa wyłączałem i włączałem... Co może być nie tak? Pomóżcie Mirasy! #komputery #router #tplink #hardware
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoonSquad: no ale po #!$%@? instalowac router? xD skonfiguruj po ludzku polączenie sieciowe i tyle. Do tego trzeba ewentualnie sterowniki do karty wifi/sieciowej, ale pewnie wbudowane w windowsa dzialają git.
  • Odpowiedz
@GoonSquad: w panelu sterowania (w centrum sieci i udostepniania? nie wiem jaki windows) powinieneś mieć listę swoich kart sieciowych. Podepnij kabel, ustaw autokonfigurację, skoro DHCP właczone i musi banglać.
  • Odpowiedz