Wpis z mikrobloga

@LostHoldenCaulfield niekoniecznie. Czasem zdarzy się ale nie powiesiłabym że to coś co robię. Powinieneś spojrzeć na te długie poduszki co anime poszewki do nich sprzedają. Poszewki takiej nie musisz sobie kupować więc będzie to zwykła długa poduszka a słyszałem że są najlepsze do przytulania i wygody
@matejss: Myślałem o tym, ale się wstydzę póki nie mieszkam sam. Mogę dostać pytanie po co Ci taka długa poduszka. Marzy mi się taka real life lalka, ale do seksu bym nie używał, bo to było creepy.

Chciałbym mieć siostrę albo brata to mógłbym mieć takie zwykłe nieromantyczne przytulenie jak mi jest źle. Raz mnie kolega przytulił jak po alkoholu zacząłem łzawić po lasce. Fajne to było.
@LostHoldenCaulfield: Możesz zawsze powiedzieć, że wyczytałeś badania w internecie, że lepiej się z taką śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) (co chyba nawet jest prawdą)
Przez internet to nie to samo ale masz odemnie przytulasa () Trzymaj się tam mirek i mam nadzieję, że przyszłość zapewni ci realną możliwość otrzymania przytulasa w potrzebie