Wpis z mikrobloga

  • 0
@sylwke3100: tłuszcz jest wart wiele - jest nam niezbędny jako źródło energii ale i nie tylko (sprawy hormonalne, niektóre witaminy wymagają tłuszczów by się w nich rozpuszczać itp). Chleb to pusty i 'brudny' zapychacz który na długo głodu nie zatrzyma.
  • Odpowiedz
@anonim1133 Przecież to ty teraz stosujesz brudny zapychacz by się najeść "na długo" zamiast jak normalny człowiek jest odpowiednie i zbilansowane posiłki dzięki którym nie musi ciągle myśleć o jedzeniu
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: Nie nie, mylisz mnie z kimś. Ja właśnie nie jem praktycznie zapychaczy (pomidory w takiej ilości pomińmy, szczególnie, że to okazjonalnie). Jak normalny człowiek staram się jeść odpowiednie posiłki - składające się głównie z mięsa i tłuszczu odzwierzęcego. Czysta i zdrowa energia + czysty i dobrze przyswajalny odzwierzęcy budulec + mikroelementy również najwyższej jakości. Bez zapychaczy czy substancji antyodżywczych - zwykle :P
  • Odpowiedz
@anonim1133 Przecież ten tłuszcz jest antyodżywczy. Z resztą wrzuciłeś tu kostkę masła, co to jest jak nie zapychacz? Sztuczne musisz #!$%@?ć tony tłuszczu by sobie wmawiać że nie jesteś godny.

#!$%@? że to ma niewiele że zdrowa dieta czy zbilansowanym posiłkiem ale ważne że się nie trzeba "starać". Z resztą jak uzupełniasz inne składniki skoro nie jadasz "zapychaczy"? Przecież dziesiątki witamin czy innych nie znajdziesz w tonie mięsa.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: Opowiedz mi w jaki sposób jest antyodżywczy, bo ciekawy temat zacząłeś.

To jest właśnie zdrowa dieta, jest zbilansowana. Powiedz mi jakiej witaminy czy innych mi brakuje w mięsie i jajkach które są potrzebne a w roślinach występują. Zgłosimy podręczniki dla aptekarzy do edycji czy coś :P
  • Odpowiedz
To jest właśnie zdrowa dieta, jest zbilansowana.


@anonim1133: Nie bo przeważa tu głownie jeden istotny składnik.

Powiedz mi jakiej witaminy czy innych mi brakuje w mięsie i jajkach które są potrzebne a w roślinach występują. Zgłosimy podręczniki dla aptekarzy do edycji czy coś :P


@anonim1133: Głupiego z siebie robisz? Jak to jest że wszędzie gdzie jest info o keto tam jest info o SUPLEMENTACJI bo brakuje witamin m.in
  • Odpowiedz
@sylwke3100: pierwsze słyszę, aby istniała taka potrzeba.


@anonim1133: To co od wczoraj jesteś na tej diecie czy może głupka rżniesz?

Wskaż mi jakie są deficyty i skąd wynikają. Mam trochę różnych książek, mogę Ci podrzucić zamiast mówić że jacyś ludzie muszą coś dlaczegoś suplementować to wskazesz konkretnie(
  • Odpowiedz