Wpis z mikrobloga

Jako, że obecny grid na literkę "K" kojarzy bardziej Kowalajnen niż Kubica Robert, powiedz mi Kochany Wykopku, z czego Ty najbardziej zapamiętałeś tego przesympatycznego Fina?

Tylko szczerze proszę, okej?

#f1 #kubica

Hm...?

  • Gaszenie bolida podczas Singapuru 2010. 31.1% (32)
  • Zwycięstwo na Węgrzech 2008. 20.4% (21)
  • A kto to był Kowalajnen? 36.9% (38)
  • Nie było mnie jeszcze wtedy na świecie. 11.7% (12)

Oddanych głosów: 103

  • 8
@M4ci3jS: a później jeszcze wściekły Nakajima lecący driftem przez pół toru ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam jakby to było dziś, a najbardziej kwale które trwały kilka godzin przez czerwone flagi, a topka (BUT, VET, HAM) pod koniec stawki... i Kubika później walczący o podium
winsxspl - @M4ci3jS: a później jeszcze wściekły Nakajima lecący driftem przez pół tor...
@M4ci3jS: Malezja 2009, mówi to coś panu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Australia to było pewne podium gdyby nie Crash Kid, na Spa też było dość blisko...
Myślę że gdyby nie kolizja na Monzy to też by powalczył o podium, bo start z miejsca miał niezły nawet jeśli kwale poszły kiepsko.
Malezja bez awarii też mogłaby być na podium, startował z P6 więc całkiem wysoko, Heidfeld z P10
@winsxspl: okej, może i były przebłyski, ale z tego co Nam BMW naobiecywało przed sezonem 09, jak to Oni są lata świetlne z KERSem przed wszystkimi, po super sezonie 2008 - człowiek jednak miał nadzieje, że wyjdzie coś konkretnego - a wyszło totalne gówno w przekroju całego sezonu... ¯\(ツ)/¯