Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak podpiąć domenę, którą wykupiłem w #ovh pod sklep internetowy? Przykładowo loguje się do panelu ovh, tam są jakieś strefy DNS gdzie rzekomo tam się chyba to konfiguruje, ale nie mam pojęcia #!$%@? jak. Gdzie co mam #!$%@?ć, to ja nie wiem. Przykładowo mam adres swojego sklepu bezpośrednio od #shoper i chcę żeby wpisując przykładowo adres www.sterydy.pl wyświetlał się mój sklep - czyli żeby domena przekierowywała do sklepu (_ ) #pytanie #pytaniedoeksperta #domeny #ovh #sklepinternetowy #ecommerce #hosting
  • 13
@brakloginuf: Mordo, nie #!$%@? się - może to tak wygląda, ale jestem spokojny. Właśnie robiłem tak jak w tym linku co wysłałeś i sklep nadal nie jest widoczny pod adresem domeny. Dlatego postanowiłem dodać wpis na wypoku, bo może coś źle robię
@Wezwoguleicstont: ciekawe, ciekawe, konkurencja na pewno duza, a uzywanie shopera zwiazuje Ci rece. Juz niedlugo sie dowiesz o czym mowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) abonamenty welcome to, nic nie mozna miec, trzeba wynajmowac aby przynosic regularny dochod, a w zamian za to zostaniesz olany i kazda zmiana dedykowana pod twoj biznes to bedzie gruba kasa