Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na tę karte clout i mam wrazenie, że dużo underdogów może wejść.
Jay Silva- Najlepszy nie jest, ale to wciąż duży silny murzyn xD A na tak rozbitego Sarare możę wystarczyć, na pewno bym Tomka po takim niskim kursie nie postawił.
Skowyra - Totalnie nie wiem kim on jest, ale widać ze jest wysportowany, nie ma żadnej presji, a ten Lizak wydaje się mocno przereklamowany, niby walczył amatorsko, ale głownie #!$%@? dostawał.
Sobierajski - Pajak coś tam mówił o kontuzji, do tego Sobierajski chyba ma doświadczenie w boksie, tak samo jak z Sararą moim zdaniem kurs na pająka jest za niski.
#famemma #cloutmma #bukmacherka
  • 10
@dzikiwonsz21 hornik też może wejść a kurs 2.60 chyba, ludwiczek mario 50/50 raczej (a grubasek już pokazał ostatnio, że ma tlen na 3 rundy) więc krasnal może nie wytrzymać, kurs chyba 3.50, Dawid Załęcki kurs 4 (szansa jest, ja będę stawiał na niego)
@dzikiwonsz21: Dodalbym jeszcze Nikitę :D bez sarkazmu. O ile wyjdzie oczywiście. Ale mimo wszystko ona może tę dziennikarkę zajechać kondycyjnie, bo to już prawie 50 letnia kobieta. Mogę się mylić ale wizualizując tę walkę widzę jak skaczę wokół Moniki i ją po prostu zamęczy.
@Daddy2137 Bab to ja nie obstawiam, a Ludwiczek walczył z daro lwem, więc też nie wiadomo. Dawid Załęcki pewnie wygrać może, ale też za niski kurs na Labryge moim zdaniem. To jest ten sam sort co Hajto-Bartman czuje ze wygrają faworyci, ale nie będę ryzykował dla takiego kursu.
@dzikiwonsz21: kompletnie nie rozumiem, dlaczego Pająk niby jest faworytem w walce z Sobierajskim. Moim zdaniem rekordzista go wypyka podobnie jak Rutkowski, tym bardziej, że walka jest w K1, a Wojtek ma bardzo dobry bokserski background.

Kurs na Silve też atrakcyjny. Sarara takim faworytem jak to określają bukmacherzy imo nie jest.
@KAKOWICZ: xd co Ty wypisujesz, walka w k1, Sobierajski trenowal tylko boks, a Pająk od wielu lat walczy w k-1, W ogóle porównanie z Rutkowskim to jedno wielkie XD, tam była walka w boksie chłopie
Sarara z Silva - Jay to nie zawodnik k-1, od kilku lat już nieaktywny. Sarara jednak ciągle trenował, miał walki w mma w ksw, w k-1 ma duże osiągnięcia i wieeele walk za sobą, więc jest
@dzikiwonsz21: świetna analiza xDDD
argumenty: "silny murzyn" "skowyra wygląda na wysportowanego, a lizak jest przereklamowany (wtf?) ogólnie #!$%@? dostawał - człowiek on walczyl z topka zawodników amatorskich mma xD
@Adams_zgr a jak masz tu analizować takich bumów? Dla mnie to są jakieś zwykle kiepy, praktycznie każdy może wygrać z każdym. Widziałem Srarare w tych walkach z Ksw, to po każdym ciosie pływał XD No, nowaczkiewicz też zawodnik z amatorskiego mma, a #!$%@? od silnego murzyna xD
@dzikiwonsz21: Sarara to taki typ co wchodząc do KSW miał opinię bardzo solidnego wzmocnienia. Ogólnie walka z Wrzoskiem dobra. Tylko, że on kondycji nie ma za grosz. Cardio robi chyba z Najmanem. Stąd Jay Silva może to wygrać. Co do innych typów pewnie masz rację. Mnie właśnie kursy 1,10, 1,15 śmieszą. Tak było np. w walce Lexy-Hornik, a jakoś Lexy ją pokonała, ale chyba w 2 rundzie, więc taki kurs jest