Wpis z mikrobloga

#greenout #narkotykizawszespoko #freshbomb #hempshot
Mam dylemat czy zamówić 2x 100 ml Strong Citrus czy ten nowy Strong+ 200ml Banana shake. Cena wyjdzie podobna. Jak bardzo się to różni mocą i działaniem ten plus? Zwiększyli oni może zawartość THC? Bo teraz legalnie jest chyba 0,3 a nie 0,2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś zwykłego stronga na pierwszy raz piłem z dziewczyną wieczorem chyba po 20ml to czuliśmy jedynie lekkie mrowienie i wyluzowanie bardziej jak po cbd, następnego dnia w południe sam wypiłem całą pozostałą zawartość 50-60ml i miałem mocną bombę do wieczora.
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@4mmc-enjoyer: może ja mam wyorbioną tolerkę przez lata jarania, od dawna nie mam już dostępu niestety i nawet zostałem ostro #!$%@? przez vendora dlatego muszę sięgać po legalne alternatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Magnorium: temat przerabiany już w różnych miejscach w necie. Przelicz możliwą, legalną zawartość thc w produkcie (0,2 czy nawet 0,3%) przez objętość takiej 100 ml butelki (~100 g). W gramie suszu 20% masz 200 miligramów thc, w takiej butelce 100 ml * 0,2 % też masz 200 mg thc. Prosta matematyka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Magnorium: telegrama #!$%@?ę już, zamawiałem od sprawdzonego typa już któryś raz, wszystko normalnie przychodziło a po jakimś czasie po prostu zgarnął blika, usunął konwersację i do dzisiaj paczki nie ma xD Jak owalił mnie legit vendor to jaką mam pewność teraz, że każdy kolejny mnie nie zrobi w butelkę?
  • Odpowiedz