Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nowy #wykop to najgorsza rzecz, jaka ten portal spotka w tym roku, ale zapomniałem, że są wybory.
Prawactwo: wykop pełen lewactwa, nie da się czytać!
Lewactwo: wykop pełen prawactwa, nie da się czytać!
Konfederaci: tylko metzen nas ocali, bosak jest w pyte, korwin i brauni też
Pisowcy: a za peło!!! zegarek i ośmiorniczki
Platfusy: konstytucja, wolne sądy, kaczor dyktator
Ruskie trolle: to nie nasza wojna, ukry złe, wołyń!
Do tego patostreamy, famemma i inne patotagi, których nie nadążam wrzucać na czarną.

Jprdl... wrzucam tagi #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka na czarną. Tak do listopada
  • 16
  • Odpowiedz
@ScypioAfricanus: Oj zgadzam się w 100% też mam takie same odczucia, ale zapomniałeś dodać jeszcze Ukraińskich trollów, chociaż chyba są coraz mniej widoczni bo głównie to widać polityczne wojenki.
  • Odpowiedz
@lentilek: faktycznie ich jakoś teraz mniej, może dlatego tak nie irytują. Ale tag wojenny i ukrainę zostawiam, bo lubię popatrzeć czasami na filmiki z grillowania ruskich. Nie wspomniałem też o przegrywach, bo tych już od dawna mam zablokowanych
  • Odpowiedz
Platfusy: konstytucja, wolne sądy, kaczor dyktator


@ScypioAfricanus: nawet żartem próbując wszystkich ośmieszyć tu wyszło z rigczem więc albo sam jesteś platfusem albo to wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomo1111: niby tak, ale te dyskusje i wzajemne wylewanie pomyj przez każdą ze stron jest jednak męczące. Nasz dyskurs polityczny jest tak prymitywny, że nie da się w tym na dłużą metę uczestniczyć. Nie oglądam wiadomości, z polskich portali informacyjnych też coraz rzadziej korzystam. Przynajmniej kiedyś mirko było ciekawe. Teraz, po odpływie użytkowników to nawet nocnej praktycznie nie ma
  • Odpowiedz