Wpis z mikrobloga

@LaKme: Sie tak rzucasz a marudzilas, ze brak ci inteligentnych rozmow na wykopie, a sama pretendujesz do miana trolla-krzykacza.

Nagie ciala nie sa dla mnie szokujace. Zapraszam do Germanii to ci serce stanie. Nad kazdym jeziorem wydzielona strefa dla naturystow, do sauny chodzi sie nago itd. itd.
@LaKme:

już dość znudziło mi się udawanie dziecka


A co to ma wspolnego z twoim przesadzonym reagowaniem na.. uhm.. dosc spora czesc wpisow na mikro?

widziałam te nagie 90 latki i latków :>


Bo to trzeba wiedziec nad ktore jeziora chodzic i w ktore dni tygodnia/godziny do sauny.
@LaKme:

chcesz iśc w tym kierunku? Naprawdę? Jak wam wrzucę #cycki to wszyscy oślepniecie.


Taa.. dla mnie to uciekanie sie to niewymiernych i glupich srodkow, zeby zwrocic na siebie uwage.

Poczulas sie urazonona, bo wkleilem zdjecie garnkow posrednio manifestujac moja stanowisko na temat miejsca kobiety?
@LaKme: Dlaczego dyskusja (z mojej strony napewno nieagresywna badz uniesona) jest dla ciebie dziecinada? Dlatego, ze brak ci argumentow na przekonania mnie, ze moj swiatopoglad jest zly - czy dlatego, ze sama nie jestes pewna co chcesz i chcialas tylko troche pokrzyczec?

We wschodnim landzie. Tym duzym.
@LaKme: Niech ci bedzie - Brandenburg.

nie brak mi argumentów, ale zmęczyłam się. Ile można o dupach, cyckach, facetach itp gadać.


My tu nie gadamy o dupach i ewentualnych zakazach, ktorch nikt na was kobiety nie nalozyl.

Mnie poprostu interesuje dlaczego w taki sposob (powiedzialbym agresywny) zareagowalas na moj wpis.

Czy mogla bys udzielic mi odpowiedzi na moje wczesniej zadane pytania?

1. Poczulas sie urazonona, bo wkleilem zdjecie garnkow posrednio manifestujac