Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyjaśnijmy sobie to raz na zawsze - kobiety lecą tylko i wyłącznie na wygląd, a najważniejsza jest morda, hajs nie ma znaczenia.
Kupiłem sobie nowe Porsche z salonu - każda kobieta jaką znam ma na to wywalone(łącznie z mamą), jedyne kto się tym jara to faceci(łącznie z tatą)

To, że kobiety lecą na hajs to mit wymyślony przez kobiety, które wykorzystują to do szkalowania koleżanek - a ta jej nie lubimy, więc mówimy, że poleciała na hajs
Gówno prawda

#blackpill #logikarozowychpaskow #porsche #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim moim zdaniem nie sama morda człowiek żyje. Z mojego doświadczenia wiem że liczy się całokształt. To znaczy morda, włosy, wysokość i jako taka budowa ciała, najlepiej lekko atletyczna. Później na drugiej, trzeciej randce liczy się to co robisz i jakie masz plany. Także to całokształt się liczy a nie tylko morda. Widziałem karzełki z dobrą gębą i co z tego...Albo nawet dobrze wyglądający facet po dwóch klasach też nie będzie w
@mirko_anonim: kolego, po twoim wpisie zakładam że jesteś biedakiem z Porshe, a laskom nie o to chodzi.
Jesteś biedakiem bo ubierasz się jak biedak i zachowujesz jak biedak, to widać na kilometr.
Facet zamożny może nie mieć auta a i tak poznasz po nim że ma kasę.
Kupiłem sobie nowe Porsche z salonu


@mirko_anonim: bajcik. Ja jak kupiłem bieda audi a5 15 letnie od niemca to mi pod kościołem laska sama wlazła do środka. Jakby to było porsche to bym pewnie dostał od razu gałę na przywitanie.



via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > To, że kobiety lecą na hajs to mit wymyślony przez kobiety,

Ja bym powiedział, że przez facetów, bo projektujemy swoje cechy na innych i jeśli my się jaramy hajsem (twój ojciec), ty myślimy, że różowe mają tak samo.

a najważniejsza jest morda


Z moich obserwacji wynika, że wzrost i waga (nie mylić z tłuszczem).