Wpis z mikrobloga

@Boss477 ziomek, iść do kasyna to jak wyrzucić pieniądze prosto do kosza. Zajmij się bukmacherką. Obstawiaj jakieś mecze czy coś, masz o wiele wiele większą gwarancję że cokolwiek uda Ci się wygrać w porównaniu z kasynem
@Boss477 50 000 zł? Przecież idzie to spokojnie spłacić, jak Ci jeszcze komornik na konto nie siadł i nie ściąga pieniędzy z konta to luz. Ale przy takim długu to Ty raczej o kasynie nie myśl nawet xD bukmacherka też odpada
@RegitMell: Dla mnie to dużo kasy komornik mi jeszcze nie siadł przy czym moja babka wysyła mi 1000 zł miesięcznie czyli na cieciownii zarobię 3 kola plus od niej to mam czwórkę…
@Boss477 To opcje są dwie, zacznij spłacać długi bo konflikt z bankami nie wróży nic dobrego albo jak masz takie branie na badoo, szukaj tam jakiejś bogatej milionerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RegitMell: A jakie tam branie mordo przecież to ściek a nie portal wole cos na żywo podziałać z loszkami,a co do długów to niewiem jak to będzie,ale starzy już mi nie pomogą raczej bo wiedza jaki jestem…
@Boss477 Ale bierz się mordo za ten dług, zacznij go spłacać bo inaczej jak Cię bank uzna za niewypłacalnego i kiedyś Ci się noga powinie to nawet od prowidenta stówki na chleb nie dostaniesz