Wpis z mikrobloga

@Boss477: daj spokój z tym kasynem człowieku i tak nic nie wygrasz, płacisz im tylko za spędzony czas przy maszynie, to już lepiej sobie wykup karnet na jakiś sport albo gierke sobie kup na kompa, bo lepiej siedziec przy kompie niz przy maszynie z ktorej z niczym nie wyjdzieszXD
  • Odpowiedz
@Boss477: no to jak gierki nie sprawiają ci frajdy to może jakiś sport? albo kup sobie jakiś instrument np. gitarkę czy coś i ucz się grać, a kto wie może będzie z tego kariera
  • Odpowiedz
@Boss477 ziomek, iść do kasyna to jak wyrzucić pieniądze prosto do kosza. Zajmij się bukmacherką. Obstawiaj jakieś mecze czy coś, masz o wiele wiele większą gwarancję że cokolwiek uda Ci się wygrać w porównaniu z kasynem
  • Odpowiedz
@Boss477 50 000 zł? Przecież idzie to spokojnie spłacić, jak Ci jeszcze komornik na konto nie siadł i nie ściąga pieniędzy z konta to luz. Ale przy takim długu to Ty raczej o kasynie nie myśl nawet xD bukmacherka też odpada
  • Odpowiedz
  • 0
@RegitMell: Dla mnie to dużo kasy komornik mi jeszcze nie siadł przy czym moja babka wysyła mi 1000 zł miesięcznie czyli na cieciownii zarobię 3 kola plus od niej to mam czwórkę…
  • Odpowiedz
@Boss477 To opcje są dwie, zacznij spłacać długi bo konflikt z bankami nie wróży nic dobrego albo jak masz takie branie na badoo, szukaj tam jakiejś bogatej milionerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@RegitMell: A jakie tam branie mordo przecież to ściek a nie portal wole cos na żywo podziałać z loszkami,a co do długów to niewiem jak to będzie,ale starzy już mi nie pomogą raczej bo wiedza jaki jestem…
  • Odpowiedz
@Boss477 Ale bierz się mordo za ten dług, zacznij go spłacać bo inaczej jak Cię bank uzna za niewypłacalnego i kiedyś Ci się noga powinie to nawet od prowidenta stówki na chleb nie dostaniesz
  • Odpowiedz