Wpis z mikrobloga

@TheFuturefromThePast: @SpeedwayKK @Mow_do_mnie_mistrz

Ja widziałem info od Romano, że się wyjaśni wszystko przed pierwszym meczem, ale o trenowaniu z pierwszą drużyną pierwsze słyszę.

Moim zdaniem, mimo wszystko i tak jestem skłonny uwierzyć, że Mason wróci. To całe śledztwo trwa trochę za długo, jakby koniec końców i tak mieli go #!$%@?ć. Mieliśmy już jakieś zdjęcia z jego indywidualnych treningów, wspólne zdjęcie z Elagną, rodzinne zdjęcie Masona na jego IG z dzieciakiem, Erik
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: To nie laska zniszczyła mu karierę, tylko sam to sobie zrobił. Sprawa została umorzona w głównej mierze przez to, że typiara siedziała cicho i nie chciała zeznawać. Greenwood zawsze miał siano w głowie i widać niczego się nie nauczył od czasów powinięcia na hotel panienek na zgrupowaniu Anglii w trakcie pandemii. Mam nadzieję, że teraz skoro urodził mu się dzieciak i przeżył tak nieciekawą (eufemizm) sytuację z prawem, to teraz
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: Generalnie TheSun to #!$%@? źródło, ale w ploteczkach na temat kwestii niesportowych to akurat się dośc specjalizują.

W sumie to pomijając już kwestie skąd, co i jak to w ciągu jednego tygodnia wyszło info (chyba nawet od the Sun), że rozmowy z Adidasem trwają, potem dementująca oficjałka Adidasa, później info o sponsoringu za rekordową kwotę i od razu za tym info, że podjęto decyzję odnośnie Masona.
  • Odpowiedz
@Danzuo: Ale to ona zrobiła dramę xd Panienki na zgrupowaniu to inny temat.
I tak, Greenwood ma pstro w głowie, ale to przez oskarżenia jego partnerki siedział w areszcie i został wywalony ze składu.
Fajnie by było, jakby wrócił i się rozwinął, bo lubię jego grę ale medialnie jest stracony niestety.

@TheFuturefromThePast Nie siedzę w tym jakoś głęboko, dla mnie TheSun to gówniane źródło na poziomie naszego rodzimego SuperExpress :D Ale
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: Jego typiara nie oskarżyła go. Wstawiła na swojego prywatnego IG zdjęcie z zakrwawioną twarzą i głosówkę na której było słychać Masona, który ciumcia ją kiedy ona nie za bardzo tego chce. (a właściwie to jej ojciec krótko po wybychu afery powiedział, że jej telefon został zhakowany i ona tego nie wstawiła, nawet w pozytywny sposób wypowiadał się o Masonie twierdząc, że w ich związku od jakiegoś czasu nie układało się
  • Odpowiedz
@Danzuo: Czyli wychodzi na to, że jest ostro #!$%@? xD Miałem nieco inne spojrzenie na całą sytuacje, bardziej w kontekście jakichś manipulacji z jej strony. No ale też się jakoś specjalnie w to nie zagłębiałem. Mi po prostu było szkoda chłopaka, zmarnowany talent przez medialną dramę
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz: No oni oboje jacyś dziwny, bo po tej aferze przecież wzięli ślub i mają dzieciaka xDD No ale jak się kochają to #!$%@? z nimi (σ ͜ʖσ)

Też mi szkoda jego kariery, bo myślę, że chłopak miał ogromny potencjał. Mimo to nie wszystko stracone - jak się go uda przywrócić do składu, to pole do rozwoju ma w dalszym ciągu ogromne. W
  • Odpowiedz
No oni oboje jacyś dziwny, bo po tej aferze przecież wzięli ślub i mają dzieciaka xDD No ale jak się kochają to #!$%@? z nimi


@Danzuo

To tym bardziej wydaje się #!$%@?, szkoda żeby się chłopak zmarnował, bo piłkę kopał fajnie

No ale jak się kochają ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
To nie laska zniszczyła mu karierę, tylko sam to sobie zrobił.


@Danzuo: Dobrze powiedziane. Ze wszystkich doniesień wygląda na to, że Star Boy jest dokładnie tym dupkiem z każdego filmu o dzieciakach, który uprzykrza innym życie i się z nich nabija/dokucza, bo są słabsi po czym dostał solidną lekcję od życia.
  • Odpowiedz
@PozorVlak: On był umieszczony w składzie na stronie już dawno, bo to wymóg formalny.

@TheFuturefromThePast Też mi się wydaje, że raczej psychicznie by sobie poradził. Cała sprawa miała miejsce już półtorej roku temu, więc miał sporo czasu, aby to sobie przetrawić. Na meczach domowych będzie raczej wiwat, na wyjazdach będzie buczenie, ale nie on pierwszy i nie ostatni będzie doświadczał takiego zachowania. Koniec końców ludziom się znudzi. Szczególnie, że nie wszyscy
  • Odpowiedz
@Danzuo: Wiadomo, że będą ich wyzywać, ale przecież oni ciągle to robią. Ludzie chyba na meczu nigdy nie byli, skoro wiecznie wracają do tragedii Monachium czy innych takich rzeczy to na pewno wjazd, ze bił laskę z którą jest zrobi na nim wrażenie.
  • Odpowiedz