Wpis z mikrobloga

Dlaczego rzucam Wykop? Po kolei:
a)Widomo od lat że Murzyn morduje - na kiego wała kolejne ich zbrodnie? Sorry, to jakby tłumaczyć że "papier ścierny" wygładza powierzchnie. Ale klub obsesyjnych anty-murzynów istnieje, stąd posty co chwilę co jakiś Czarny zdziałał. Co za podnieta!
b) tag przegryw - no takiego biadolenia i masturbacji nad własną niedolą nie poznałem, chyba że na spotkaniu AA. Tłusty Polak tłumaczy, że jest "fajny" ale "p0lki" go nie chcą. "P0lki" są różne - generalizacja to grzech śmiertelny.
c) Konfa, Konfa uber alles - śmiejecie się z PiS, ale stanowicie sektę bardzo podobną. Fanatyzm, wypieranie błędów (np. Braun, Korwin) - sekta z marzeń. I tak - jestem lewakiem, bo chcę rządów ze środka, a nie ze skrajnej-memowej flanki. Ale na głównej zawsze Kleopatra z XXX. Ile pociągnięcie na tej propagandzie "wolnomyśliciele" ? Bliżej mi do libertarian.
d) Newsy z tyłka sponsorowane przez Polshit: "noworodek zjadł nogę staruszce" itd.
e) Fandom patostreamowy i podobny poziom dyskusji
f) żal mi dobrych OPów
  • 7
Kiełbaś się w guanie. "Artiom143" - coś ten "Artiom" po kacapsku brzmi. Chutanga z tym. Poziom spada od wielu lat. Jesteś tego najlepszym przykładem. Atencji potrzebowałeś chyba Ty - nikt mnie nie zatrzyma. Tagi pokroju "przegryw", permanentne szukanie "Negra", "Lewaka" oraz fikołki w materii niepowodzeń polemicznych Mentzena. Niestety, mimo wielu fajnych tagów tak ten portal wygląda. Towarzystwo wzajemnej masturbacji, gdzie minusami zgnoją Cię i z prawa i z lewa. Są wartościowi ludzie,
co jakiś Czarny zdziałał


@Feldkurat_Cypuchowski: Na ch… piszesz nazwę koloru wielką literą? Nawet przy określeniu Murzyna – wielka litera nie ma żadnego sensu, bo to nadal nie nazwa narodowości, kraju, plemienia czy krainy geograficznej/historycznej.