Wpis z mikrobloga

#przegryw

wybralem sie w Łikent na te cale urodziny Łodzi rowerem zeby zrobic patrol i z tego co zauwazylem to te ladne nei wiem jak to nazwac gotki/alternatywki to chyba istnieja tylko w internecie, wjechalem na ulice piotrkowska i usiadlem na lawce na 15min i przez ten okres zawsze jak mnie minely, a bylo ich sporo. wszystkie byly otyle, malo kobiecych twarzy, makijaz mocno przekombinowany (wiem, ze u nich ogolem wystepuje taki mocny itd ale tam bylo straszniej) No a z drugiej strony wszystkie kobiety ktore wygladaly jak jakies pieknosci powyciagane z niewiadomo skad jakie aktorki wygladaly tak ze naturalny odcien wlosow, nie bylo problemow z nadwaga (nie opowiadam tu o modelkach i innych takich standardach ale nie wylewalo sie nigdzie jak u poprzedniej grupy), makijaz delikatny cos przy o czach a tak to takie nie wiem podklady? czy jak to sie nazywa, nie bylo widac jakby sie mial tynk oderwac. Za to ich chlopy zawsze utuczone z broda zapuszczona nie dbana. nie wiem jak to sie dzieje ja zawsze git fryzurka, ciwcze na silce, nie #!$%@? ode mnie (w porownaniu do tamtych chlopwo czasami bylo czuc od nich XD) i nawet takie nie spluna na mnie czy to grube alternatory czy zgrabne blondyny

ps no zawsze ten chlop byl wyzszy od niej to fakt, ale widywalem pary ze chlopak byl nizszy ale powiedzmy to byla jakas 1/10 calosci
Many42 - #przegryw 

wybralem sie w Łikent na te cale urodziny Łodzi rowerem zeby zro...

źródło: IMG_7012

Pobierz
  • 3
  • 0
@Many42: mam wolne planuje pojechac sobie z rowerem nad morze do gdanska jakism pociagiem albo innym busem i tam pojezdzic popatrze jak to wygladaw w gdansku czy innym sopocie w sezonoie xD
  • 0
@Many42: uprzedzajac komentarze ze nie mam co robic z zyciem itd to tak to jest fakt nie trzeba mi tego pisac jestem tego swiadomy, nie pisze tego postu w celach nienawistnych tak tylko pisze co widzlaem