Wpis z mikrobloga

#lewandowski #pilkanozna #reprezentacja
Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz jakiegokolwiek mieliśmy:
Mimo tylu przeciwności, śmierć ojca, poważna kontuzja w legi i jego odrzucenie, i opinie wielu "ekspertów" XD
W Zniczu zaczął udowadniać swoją światową klasę strzelając w ciągu 2 lat 36 goli w 59 meczach i dając mu awans do ekstraklasy.
Przejście do Lecha i oczywiście komentarze cytuję jeden z 90 minut " My równiez sie cieszymy ze go nam nie sprzedał, Kucharski zawsze bedzie miał (L) w sercu i wie ze Lewy w takiej druzynie jak Legia by sobie nie pograł i sprzedał go do słabiutkiego leszka...."
Chłop Strzelił 40 bramek w 2 lata we wszystkich rozgrywkach, raz został królem strzelców wygrał wszystko w Polsce, No i przejście do BVB
cytat z 90 minut kom "Pojechał podawać ręczniki przez cztery lata a potem wróci do Polski za darmo" i co? 131 występów i 74 goli, finał Ligi mistrzów, 2 razy mistrz niemiec, 1 superpuchar niemiec, 1 puchar Niemiec. No dobra przejście do Bayernu i zaś to samo (koemntarz z 90 minut):
"HaHa w BVB był kimś w FCB będzie jednym z wielu" i 2, "Ludzie weście już skonczcie te swoje wywody od paru dni tylko Lewy i jego "transwer"jakby nie było innego piłkarskiego tematu dla mnie Lewandowski to zwykły grajek rozdmuchany przez media."
Zwykły Piłkarski grajek który w ciągu 8 lat w Bayernie monachium stał się najlepszym graczem który kiedykolwiek wystepował w budneslidzie, jest 2 najlepszym strzelcem tej ligi, zobył wszystko co mógł zdobyć no to czas na barcelonę i co: i "W jego wieku wielu napastników kończy karierę Barcelona zrobiła duży błąd" No błąd , król strzelców, wygrał wszystko w lidzie a podczas kryzysu formy ludzie mu już wróżili że to koniec XDDDDD W reprezentacji jest najlepszy i odkąd ma opaskę kapitana to ciągle jedziemy na duże imprezy, euro 2016, MŚ 2018, Euro 2021, MŚ 2022, 79 bramek w reprezentacji a ludzie mówią że nic jej nie daje i że się na kapitana nie nadaje. Podziwiam tego człowieka a dla was hejterzy jak lewy zakończy karierę to wam dopiero go zabraknie i będziecie płakać nawet mi was zazdrośnicy nie szkoda. Panie Lewandowski Szacun że mimo że jest pan niezasadnie je**** od 10 lat conajmniej że się nie poddajesz mimo tych zaźdrośnych polaczków.
i BEKA z typów którzy mówią że Benzema u Suarez są lepsi XDDDD
Bohen_chleba - #lewandowski  #pilkanozna #reprezentacja
Robert Lewandowski to najleps...

źródło: z27878257V,Robert-Lewandowski

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Majkel2008: @Bohen_chleba

Mamy naród marud, zawistnych robaków, to jest jak jest, PAN LEWY to jest ubergość i tyle, tak samo jest z innymi sportowcami, jak tylko coś im nie wyjdzie to już stado hejterów próbuje się jakoś dziwnie dowartościować gadając swoje kocopoły, mało kto patrzy na big picture, ludzie którzy osiągnęli dużo trzeba szanować
  • Odpowiedz
@Bohen_chleba: Jestem dumny, że oglądałem jego pierwszy występ w meczu ligowym Lecha. Widziałem pierwszą bramkę w Ekstraklasie, która została potem wybrana bramką sezonu. Od razu było widać, że ten gość ma coś w sobie i zajdzie wysoko. Natomiast chyba nikt się wtedy nie spodziewał, że będzie faktycznie grał w Bayernie(jak chciał jego ojciec) i zostawi tam taki dorobek. Trzeba też powiedzieć, że przeszedł swoimi osiągnięciami po głowach wszystkich polskich "ekspertów".
  • Odpowiedz