Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kupić małą pompkę elektryczną na 12V do samochodu.
Mam coś takiego jak niżej, do niczego się nie nadaje. Nie da się tym napompować koła w samochodzie, supa do połowy pompuje w 20minut:/ Badziew jak diabli.

Może ktoś coś polecić, przeznaczenie: koła w aucie, sup, ponton.
Nie do warsztatu więc nie musi to być urządzenie przemysłowe :)

#sup #wedkarstwo #sportywodne #samochody #warsztat #narzedzia
Eustachygolipachy - Potrzebuję kupić małą pompkę elektryczną na 12V do samochodu. 
Ma...

źródło: k

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Niszczycielski_Muminek: A o co chodzi z komentarzami, że ciężko dojść jak dokładnie mierzyć napompowane ciśnienie? Wygląda mega spoko, ale zmartwił mnie ten gość co mówi że ciężko dokładnie napompować zadaną wartość link

Jakość wykonania i mnogość końcówek na plus, jednak samo pompowanie nie jest do końca tak intuicyjne jak myślałem, a instrukcja w tym nie pomaga. Ciężko napompować koło w samochodzie do idealnej wartości, gdyż wskaźnik pokazuje podczas pompowania i mierzenia
  • Odpowiedz
@Eustachy_goli_pachy Chodzi o to, że ludzie nie czytają instrukcji :) Ustawiając ciśnienie np. na 2,4 kompresor zatrzymuje pompowanie na 2,5. Nie wiem w sumie dlaczego, ale jest na ten temat wzmianka w instrukcji obsługi. Po odpięciu wężyka i ponownym podłączeniu wskazuje ciśnienie w oponie 2,4 (czyli pompuje prawidłowo, tylko po pompowaniu pokazuje przez chwilę więcej na wyswietlaczu). Swój sprawdzałem z ręcznym manometrem i było OK.
  • Odpowiedz
@Eustachy_goli_pachy Dokładnie. Jak odepniesz i spowrotem podepniesz wężyk to powinno pokazać 16. Nie wiem o co chodzi, czy coś się nagrzewa/rozpręża przy pompowaniu, czy co. Sprawdź sobie, najwyżej oddasz. Ja tam jestem zadowolony. Ze 3 lata używam, teraz kupiłem drugi identyczny, żeby jeździł w bagażniku w drugim aucie.
  • Odpowiedz