Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, piszę, bo czuję się ostatnio trochę zagubiony w swojej własnej seksualności i orientacji seksualnej. Może zacznę od tego, że do tej pory, wszelkie związki w jakich byłem to związki z kobietami. Nie uważam jednak, że nie mógłbym być w związku z osobą tej samej płci. Nie jest to dla mnie jakoś bardzo istotne, choć wciąż skręcam bardziej w stronę związków hetero. Problem a tym, że mimo tego, że mam różne fetysze (czasem nawet bardzo #!$%@?), średnio interesuje mnie seks. Nie potrafię spojrzeć na cycki czy dupę i powiedzieć, że laska ma bardzo „podniecającą” figurę czy coś. Nie odczuwam podniecenia seksualnego na widok nagiej kobiety lub nagiego mężczyzny. W łóżku podobny problem - kiedy uprawiam seks, mam trudności z podnieceniem się. Nie potrafię podniecić się wizją, że „jestem w kobiecie”, że uprawiam z nią seks. Wolę jakieś „zabawy” zahaczające o BDSM czy coś podobnego. Trochę mnie już to wszystko dobija, czuję się bardzo zagubiony… #lgbt #orientacja #seks #problemyniebieskichpaskow #homo #psychologia #seksuologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz