Wpis z mikrobloga

Nie ma głupszej i bardziej zbędnej części męskiego ubioru niż kamizelka. W jakiejkolwiek kombinacji byście nie chcieli jej użyć to *zawsze* będziecie lepiej wyglądać, jeśli ją po prostu pominiecie. Najśmieszniej to wygląda jak chłopy się ubierają w 5 różnych warstw jak cebula i myślą, że im więcej na siebie narzucą, to są bardziej eleganccy, a wyglądają jakby się szykowali na atak na K2. Zakładają tę nieszczęsną kamizelkę i z normalnego krawata nagle zostaje jakiś żałosny strzępek, który wygląda jak jakiś zabawkowy krawacik na gumkę dla dzieciaka na zakończenie przedszkola xD. Jak chcecie se kupić kamizelkę, to od razu dodajcie do koszyka szelki, dużą muszkę, buty rozmiar 59 i wielki czerwony nos, wyjdzie taniej w zestawie.

#modameska #niepopularnaopinia #takaprawda
strfkr - Nie ma głupszej i bardziej zbędnej części męskiego ubioru niż kamizelka. W j...

źródło: 0b97307d55ea27ae4baf73f67b523300

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@strfkr: Chyba cię pogięło, kamizelka to dominacja totalna pod względem estetycznym, tylko że do tego nie zakłada się marynarki. Albo jedno, albo drugie.
  • Odpowiedz
@500minus: a garnitury 3-częściowe to niby co? xD
@strfkr nie jestem jakimś dużym fanem, ale kamizelki są serio spoko, jak się potrafi to ogarnąć, no i podkreślają sylwetkę. Aha no i są serio dobrą opcją, żeby lekko podbić formalność ubioru, jeśli się nie zakłada marynarki, a krawat nie sterczy głupio na koszuli, tylko można go schować. Trick stosowany chyba najczęściej przez trenerów, którzy muszą się prezentować, ale być też
Mar3czek - @500minus: a garnitury 3-częściowe to niby co? xD
@strfkr nie jestem jakim...

źródło: Gareth-Southgate-3-957x598

Pobierz
  • Odpowiedz
garnitury 3-częściowe


@Mar3czek: No nie jestem fanem, średnio to wygląda estetycznie, tak jakby na cebulę się ubierać. Dla mnie kamizelka to raczej forma odzienia wierzchniego. Garnitur 3-częściowy może być uzasadniony traktowaniem marynarki jako części którą się zdejmuje po wejściu do pomieszczenia.
  • Odpowiedz
@strfkr: porównując do ubranego w schludny garnitur przystojnego gościa, czy do niego w tym samym stroju bez kamizelki? Bo wydaję mi się, że cię wyobraźnia trochę ponosi xD
  • Odpowiedz