Wpis z mikrobloga

@Gokiburi: jesteś z tych co się dziwią takim sytuacjom? Ważą się losy kraju ościennego, partnera handlowego, kraju podleglego Rosji. Każde rozwiązanie zmienia sytuację polityczną w naszym regionie co przełoży się na nasz kraj. Nie chcę Cię oceniać, bo pewnie większość ludzi woli w tv oglądać sielankowe informacje o potraceniu przez pijanego kierowcę, błędzie lekarza czy braku pomocy socjalnej dla wielodzietnej rodziny:)
@ziarna_dyni: chodzi mi po prostu o to, że podniecamy się czymś na co my, maluczcy, na co nie mamy absolutnie żadnego wpływu. Mamy wystarczający burdel we własnym kraju, a nasze "elyty" pod publiczkę starają się grać wielkich przyjaciół Ukraińców, no bo przecież niedługo wybory...
@Gokiburi: trochę błądzisz...nie ma co komentować w Twoim wpisie, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy. Może co do wypowiedzi o politykach, to nie mają one znaczenia bo to tylko puste słowa, a swoim postem narzekałeś na ogromną wymianę informacji. Dzięki temu łatwiej nam zrozumieć sytuację.
@ziarna_dyni: nie narzekam na "ogromną wymianę informacji", lecz na kolejny temat zastępczy. Trynkiewicz już się przejadł, igrzyska się kończą, trzeba więc zatuszować te wszystkie machlojki z OFE i inne. A taki krwisty temat z pewnością się do tego świetnie nadaje