Wpis z mikrobloga

Co znaczy najeść...? Ty masz tam nie umrzeć, dopiera jak się wypiszesz. Człowiek przeżyje 1 miesiąc bez jedzenia, z tą dietą może ze 3, jednocześnie będzie na tyle słaby, że nie będzie miał głupich pomysłów. Jak chcesz zarządzać szpitalem, pełnym roszczeniowych pacjentów, jak nie wiesz, jak dobierać im kaloryczność? Zdaj sobie sprawę, że jesteś kosztem dla szpitala, więc trochę pokory.
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo niewolniku, budżet szpitala pochodzi z pieniędzy obywateli z podatków. Więc może trochę pokory ze strony oddziałowej i innych zarządzających ze karmią ludzi z których kieszeni otrzymują pensje.
  • Odpowiedz
niewolniku, budżet szpitala pochodzi z pieniędzy obywateli z podatków. Więc może trochę pokory ze strony oddziałowej i innych zarządzających ze karmią ludzi z których kieszeni otrzymują pensje.


@trylylyly: Obywatelu - budżet szpitala ma swoje pieniądze. Zostały tobie odebrane siłą - więc już nie są twoje. To o czym piszesz, to strefa prywatna, gdzie za usługę płacisz i wymagasz, w państwowych nie płacisz - kasa jest ci zabierana i cichutko, nie masz
  • Odpowiedz