Wpis z mikrobloga

@Zaczytanaa: z ciekawości i odchudzeniowo. Nie wiem czemu ale zawszę chciałem spróbować jak się dowiedziałem że to nie jest jakieś super niebezpieczne a nawet mam benefity. !0 dni planuję chyba że się gorzej poczuję
  • Odpowiedz
  • 1
@LeKosmita: Czytałam, że głodówka rozsądnie prowadzona ma zalety, ale chyba nigdy bym się jej nie podjęła. Nie po to, żyję w XXI w. w Europie, żeby sobie odmawiać jedzenia xD
  • Odpowiedz
@secs: xd człowiek na przestrzeni tysięcy lat ukształtował się właśnie pod głodówki i działanie w długich okresach niejedzenia, to jest dla nas najzdrowsze i naturalne, w sensie mówię o kilku dniach niejedzenia, rozpoczynają się procesy autofagii czyli niszczenie starych/uszkodzonych komórek
  • Odpowiedz
ma też 100x więcej wad


@secs: jakie to te wady 3 dniowej głodówki, kiedy pijesz wodę oraz komentujesz się dobrymi witaminami? Widzę tu jedynie takie, że jeśli faktycznie masz już #!$%@? zdrowie, jesteś jakiś mega otłuszczony to moga się odezwać kamienie nerkowe, czy woreczek żółciowy, ale to właśnie jest oczyszczanie organizmu, a, że zaczyna wchodzić wszystko na raz, to schorowany organizm może mieć przez to jakieś problemy, ale u gościa ze
  • Odpowiedz
ma też 100x więcej wad


@secs: jeśli ktoś głodówkę traktuje jako życie o chlebie i wodzie na śniadanie, obiad i kolację, to faktycznie, głodówka jest zła xD
  • Odpowiedz
Głodówki to ściema napędzana przez influencerow. Dietetyka jest bardzo dobrze poznana dziedziną - jak chcecie jeść zdrowo to idźcie do specjalisty, a nie typa z Ig, którego jedyna kwalifikacja jest to że dużo ludzi go ogląda.
  • Odpowiedz