Wpis z mikrobloga

Mireczki, podajcie coś podobnego. Z lekkim, zwiewnym damskim wokalem. Zatrzymałem się w muzyce mniej więcej 2005r. więc bardzo proszę o coś nowszego. Wiem że to już nie moden ale może jednak coś nowego się trafi. #muzyka #trance #vocaltrance
  • 28
@Davy195: Mam tak samo. Kiedyś regularnie przeglądałem radiowe listy, bo zawsze się pojawiało coś fajnego ale już od lat to nie ma sensu. Coraz bardziej śmierdząca kupa. W sumie to mam problem, bo nie mam skąd obczajać nowej muzyki. Teraz to raczej z przypadku coś wpadnie albo usłyszę w filmie/serialu:/

YT z 10 lat temu podpowiadał podobne kawałki ale coś pochrzanili i teraz podpowie 3-5 "podobnych" piosenek a reszta to wideo
@variat: Na przykład mnie przeraża to co teraz tworzy David Guetta. Tragiczna autotunowa sieczka, profanacja starych kawałków.
A skoro jestem na fazie, to masz jeszcze chociaż możesz znać
YT z 10 lat temu podpowiadał podobne kawałki ale coś pochrzanili i teraz podpowie 3-5 "podobnych" piosenek a reszta to wideo w ogóle nie muzyczne.


@variat: bo uruchomili YT Music. Ale podpowiedzi podobnych nie działają, albo bardzo słabo (przynajmniej tak mi się zdaje). Nie mam porównania z innymi serwisami streamingowymi jak to u nich wygląda.

Mam wrażenie, że trance zrobił się bardzo jednolity i większość utworów jest taka sama (w