Wpis z mikrobloga

#stanowski
Czy nie macie wrażenia, że Stano odkrył, że Ziemia jest okrągła i wszyscy tacy zaskoczeni ?
Jakie znaczenie w showbiznesie ma prawda ? Żadne.
Włosi mają takie powiedzenie "Może to i nieprawda, ale jakie piękne kłamstwo"
Czy naprawdę wszyscy jesteśmy zaskoczeni, że media kreują każdego pana i panią Nikt na wielką gwiazdę jednego sezonu? Że robią z wyjących gwiazdek klasy C wielkie piosenkarki? Tutaj mieli nawet ułatwione zadanie bo Natalka sama siebie im dała na talerzu. Nic tylko ubrać ją w jakieś hinduskie ciuszki i niech pośpiewa i potańczy. Dajmy ją do programów śniadaniowych. A że to nieprawda? Kogo to obchodzi? Znudzone gospodynie domowe oglądające te programy?
Jak w Cyberpunku2077: wszystko jest iluzją, ale robioną taką piękną i cukierkową. Po co psuć innym zabawę i być Panem Marudą? Na ten jeden magiczny moment wszyscy uwierzmy, że oto wielka gwiazda z Bollywood tańczy tylko dla Grażyny z Pcimia, która może na nią wysłać smsa 3,69zł plus VAT
Nie zrozumcie mnie źle: Stano wykonał kawał roboty i śledztwa i chwała mu za to. Tylko że... no nie wiem, to tak jakby był obruszony tym, że politycy przed wyborami kłamią.
Sory, taki mamy klimat: media żyją z wciskania nam kitu, liczą się tylko wyświetlenia i słupki oglądalności. I żadna hipokryzja nie ma granic, żeby to osiągnąć.
  • 2
@Qbis: ale to co zrobiła Janoszek to już kreowanie zupełnie innej rzeczywistości. To że ona faktycznie kłamie to swoją drogą, pytanie pod jakim znakiem stoi dzisiejsze dziennikarstwo. Okazało że byle jaki Oskarek może być dziennikarzyną i udawać tak jak ta pseudo aktoreczka. To nie powinno polegać na wciskaniu kitu i łykaniu z lenistwa wszystkiego jak pelikan. Tęsknię za rzetelnymi reportażami, po prostu takimi obiektywnymi.
@Nuku: dokladnie, takie materialy jak zrobil stanowski dobrze sie oglada. duzo uczą, duzo pokazują zakłamania. Ja sie interesuje roznego rodzaju oszustwami i zawsze jakos mnie ciekawi jakimi ludzie sa #!$%@? i co zrobia dla swoich profitów dlatego propsuje takie coś.