Wpis z mikrobloga

Stano mógł ją zaprosić wcześniej do #hejtpark i na wizji obnażyć jej kłamstwa. Ale ogólnie to jak ona sobie wymyśliła życie i wszystkich okłamała to jest naprawdę materiał na film/serial. Najlepsze jest to ze to trwało tyle lat i NIKT tego nie nagłośnił lub też nikt z tych pseudodziennikarzy nie zadał jej niewygodnego pytania...a ona przez te wszystkie wywiady/programy leciała na takiej samej gadce. Niewiarygodne, albo każdy tego materiał był sponsorowany.

#kanalsportowy #stanowski #nataliajanoszek
  • 14
Tematy dla ciżby i ćwierćinteligentów, dlatego użytkownik @kalosz_zaglady nie jest w stanie przejść obojętnie obok jakiegokolwiek postu o Stanowskim/Janoszek i wszędzie komentuje, przepraszam, PERORUJE (XD), jak to pogardza zainteresowaniem, które generuje afera hinduska xd
tak, tu zrobił świetną robotę


@Wasacz1996: W sumie racja, świetnie goli frajerów na kasę atakując nieznaną większej ilości osób aktoreczkę mitomankę xD

Rączki umyłeś przed skorzystaniem z klawiatury, rolniku?


@Wasacz1996: Co to za bzdurne pytanie? xD A jak nie umyłem, to co? xD
@rolnik_wykopowy:

W sumie racja, świetnie goli frajerów na kasę atakując nieznaną większej ilości osób aktoreczkę mitomankę xD

Dokładnie tak. Prosty temat, prosty hajs.

Co to za bzdurne pytanie? xD A jak nie umyłem, to co? xD

Pytam z czystej ciekawości. Zastanawiam się, na ile osoba zawodowo zajmująca się grzebaniem w ziemi, dba o higienę xD
Pytam z czystej ciekawości. Zastanawiam się, na ile osoba zawodowo zajmująca się grzebaniem w ziemi, dba o higienę xD


@Wasacz1996: Myje się tylko raz w tygodniu w sobotę w misce z wodą.

Ja #!$%@?, płetwonurków też się będziesz pytał czy się kąpią, choć ich praca polega na siedzeniu w wodzie, przygłupie? xD