Wpis z mikrobloga

#informacje Witam, mam 18 lat. Czy warto zgłosić do nich że w domu są konflikty z mamą? Większość opinii o nich w internecie jest nie dobrych więc raczej chyba nie pomagają. Piszę że pomagają jak jest alkohol w rodzinie to jest bardzo popularny temat w Polsce. Ale u nas nie ma alkoholu w rodzinie nikt nie pije i nie pali w ogóle. Chodziliśmy z mamą do psychologa, psychiatry, leki nie pomogły, psychoterapia też nie.

Kilka lat temu moja mama wezwała policję myśląc że to coś da, mówili wyjdź nic ci nie zrobimy a zabrali w kajdankach do szpitala psychiatrycznego. Nie było potrzeby aby mnie w taki sposób potraktować jak przyjechali ja tylko płakałem wtedy. Więc od tej pory boję sam gdzieś chodzić iść do sklepu do szkoły. Wtedy nie chodziłem do szkoły w sumie 3 miesiące. Trudno było mi się uczyć w szkole.

Na stronie niebieska linia piszą, że oprócz psychologów przychodzi też policjant czego ja nie chcę, dlatego że miałem z nimi traumatyczne wydarzenie, o którym pisałem.

Mama ciągle grozi mi że wezwie policję, wiedząc o tym że miałem to wydarzenie traumatyczne nie powinna tak mówić, mówi że zostawi, rzuci mnie, odda do szpitala psychiatrycznego. Już za bardzo nie wiem co zrobić, próbowałem chyba wszystko. Czytałem wszystkie rady w internecie jak rozmawiać w takich sytuacjach co zrobić, jak radzić z toksycznymi rodzicami.
  • 3