Wpis z mikrobloga

Czemu wy nie zrobicie jakiegoś meetup'u #przegryw, żeby się poznać z tego tagu i chociaż znajomych mieć i wymienić się doświadczeniami? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Szychasekk: Bo najpewniej żaden przegryw nie chce otaczać się innymi #!$%@? przegrywami. Oni chcą do Oskariatu, szczupłych dziewczyn z plików jpg, życia, pieniędzy i drinków nad morzem a nie upasionych pryszczatych autystycznych tłumoków.. ¯\(ツ)/¯
@niewiempoco: przez takie myślenie dalej będą siedzieć w obszczanej piwnicy u matki, która chce się już ich pozbyć. Trzeba mierzyć na swoje zamiary, julki nie dla normika z wykopu, ale są też inne..
@super_przegryw95: dlatego takie osoby nigdy nie wyjdą z tego stanu, boją się chyba cokolwiek zmienić w swoim życiu..


@Szychasekk: ja trochę im się nie dziwię bo sam kiedyś tkwiłem długo w podobnym stanie gdzie bałem się zamówić pizze i jak pierwszy raz to robiłem to ptałem koleżanki o intrukcję. Do momentu właśnie gdzie ta koleżanka się ode mnie odwróciła i zostałem sam ze swoimi lękami i musiałem coś z tym