Wpis z mikrobloga

  • 0
@raul7788: no byłem, powiedziałem poproszę reduktor 40/32. Wracam, a tam się okazuje, że końcówka tej 40stki... styka się z 40stką więc nie ma tego jak scalić ze sobą. Wolę wiedzieć czego szukać, żeby mnie znowu nie #!$%@?ła jakaś baba.
@Dominias: Weź tą rurkę od syfonu ostatnią ze sobą, pójdź do leroya czy innej castoramy na dział hydraulika, znajdź gościa z najbardziej zakazanym ryjem co tam pracuje to będzie były hydraulik - powiedz mu czego potrzebujesz to on ci dobierze i będzie dobrze
  • 0
@Nethiu dwa lata na tej rurze jedziemy i bez problemów - teraz doszedł zlew obok ale tak prawdę mówiąc to będzie pełnił bardziej rolę wizualną, rzadko kiedy korzystamy :) ale fakt majster #!$%@?ł bo remontował całą kuchnie i nie wymienił na większą.. A mógł :/
@Dominias: potrzebujesz mufę 40, redukcję 40/32 i kawałek rury 32 plus ewentualnie jakieś kolanka, żeby to zgrabnie ułożyć.
No i przede wszystkim drobne sitko w zlewie oraz żebyś pamiętał co jakiś czas profilaktycznie zapodać w odpływ jakiegoś udrozniacza.