Wpis z mikrobloga

Dziekuje krakowskiej widowni za trzymanie poziomu podczas seansu kinowego. Wybralem sie na Openheimera do Imaxu. Pierwszy raz w zyciu w takim kinie. Sala wypelniona i kultura ogladajacych na najwyzszym poziomie. Dziekuje #krakow
  • 10
Dobry, ale oglądanie go w Imaxie czy choćby w kinie w ogole, nie daje dodatkowej przyjemności czy wrażenia. Poczekać i obejrzeć na TV


@Trompele:
Z tym to pojechałeś ale ogólnie rzecz biorąc obecny krakowski IMAX jest słaby. W Plazie był dużo lepszy.
@Trompele No nie wiem, najczęściej w krakowskich kinach można prędzej usłyszeć zbędne komentarze pokolenia Z, niż dźwięk filmu. Także osobiście preferuje oglądanie w domu bez zbędnego #!$%@?.
@EnderWiggin film jest dobry, aczkolwiek nie przypadnie każdemu do gustu, gdyż jest gadany. Jak ktoś oczekuje akcji i scen wojennych, to raczej się zawiedzie. Mam wrażenie że jakby skrócić niektóre zbędne dialogi, to możnaby zejść do 150min i film by na tym nie stracił. Osobiście też chciałem iść do imaxa, ale brak biletów sprawił iż wylądowałem w Multikinie i nie żałuję.
To raczej jeden z tych filmów, na które nie trafiają często ludzie z przypadku. Dobry był ?


@EnderWiggin: tak tak, jedna z najgłośniejszych premier tego roku, hajpowana przez media od parunastu dni (do tego ta, jak dla mnie śmieszna, nakręcana rywalizacja z Barbie), Nolan, czyli jedno z najpopularniejszych Hollywoodzkich nazwisk, gwarantujące potężne wyniki w box office każdym ze swoich filmów, ale nie, na pewno żadnych Januszy i gimbów nie będzie na