Wpis z mikrobloga

Tatuaze patusiarskie no ale po tym i tak w banku by jej niezatrudnili. A niezrozumiesz no masz na zawolanie wystarczy kilku znajomych i telefon do jednego z nich, darmowo.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Przy takim wielorybie też by mi nie stanął. BTW ten gość to jest męska prostytutka i ma swój kanał na YT gdzie to dokumentuje. Tematyka jest jaka jest ale jego sposób opowiadania o tym jest dość zabawny, polecam. Ale ogólnie divy to jest żenada i strata kasy zwłaszcza w Polsce
  • Odpowiedz
Jest nawet ochotnik do demonstracji.


@WielkiNos:
maksym wołczyk na youtube, polecam kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ta typiara wydaje się w pewien sposób sympatyczna, wyluzowana, nieoceniająca, a to się mocno liczy w tej branży
fakt, że poniżej brody w dół jest słabo, ale są amatorzy takich kształtów
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos bo większość kobiet jakoś nie przyswaja jednego faktu z budowy facetów, choć w szkole na lekcjach biologii mają to nawet rozrysowane: facet produkuje non stop plemniki i nasienie i gromadzenie się go powoduje dyskomfort fizyczny i psychiczny. I nie ma znaczenia, czy facet ma nastrój i czy okoliczności są sprzyjające. Wyłącza się to dopiero jak organizm jest skrajnie niedożywiony. To jakbyś się dziwiła, czemu młoda matka koniecznie chce tu i
  • Odpowiedz
@onepnch: Zgadzam się. Raczej szkoda kasy, chyba że cię naprawdę przyszpili, ale raczej się nie opłaca. W Polsce to same oszustki, które kłamią w ogłoszeniach, robiące łaskę, że cię obsłużą. Rozszczeniowe prostytutki, niebywałe.
  • Odpowiedz
@paki82:

świat schodzi na psy


Świat nie. Kultura i rozrywka, która potrzebuje coraz bardziej potrzebuje łamać tabu i konwenanse, by czymś przyciągnąć ludzi. To że taka dziewczyna robi takie zasięgi na youtube świadczy tylko o tym, jak słaba i wyczerpana z treści jest reszta normalnych (jak zwał tak zwał) tematów.

Jeszcze 'śmieszniejsze' jak potem wchodzisz na wykop i banda chłopa kipi z dumy że w tych czasach ma wykupione YT
  • Odpowiedz
@mirabelka2137: pół wieczoru zmarnowałam przez ciebie, oglądając tego typa na fb. To jest tak złe, że aż fascynujące. Nie mogłam się oderwac. Ciekawe, co z nim będzie za kilkanaście lat, ciekawe czy faktycznie jest mu tak dobrze w życiu, jak to opisuje, czy to tylko maska.
  • Odpowiedz