Wpis z mikrobloga

@Ehhh_jest_jak_jest @klatra_ byłem wczoraj, potwierdzam film świetny.

Sala była pełna, głównie pary. Wychodząc słyszałem kilka pomruków sebixów do swoich karyn, że trzeba było iść jednak na barbie ( ͡º ͜ʖ͡º)

UWAGA Mogą być spojlery.

Dużo polityki, trochę fizyki, mało akcji. W sam raz żeby iść samemu i się skupić. Moja różowa przysypiała pod koniec bo film 3h trwa.

Dobrze, że ten film zrobił Nolan bo wyczerpał temat
@Semigod: Czyli w ogromnym skrócie można zrozumieć, że mamy odstępstwo od obecnej normy i ktoś zrobił po prostu dobry film ''jak za dawnych lat'' a niektórym osobom nie podoba się to ponieważ nie jest to stricte do nich kierowane? Tak patrząc po obsadzie Josh Hartnett który grał na przykład Sierżanta Eversmana w BlackHowkDown, Robert Downey Jr, Gary Oldman, Emily Blunt chętnie to obejrzę jak będzie okazja.
@Semigod: Mi nawet nie chodzi o fakty, bo jakby zrobili na tej postawie zrobili dobry film Marvela to też bym się cieszył, ale o ten sznyt którego ja na przykład doświadczałem za dzieciaka kilkanaście lat temu czy to oglądając seriale, filmy, czytając komiksy. Kiedyś Ice Cube w Ulicy Sezamkowej lub grający komendanta policji w Jump Street filmy pokroju Teda, Scooby Doo film w którym poszła zamiana ciałami mężczyzn z kobietami bo