Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba nic głupszego niż odwoływanie się do kanałów z telegrama tak jak robi to @Aquamen próbując udowodnić, że na Ukrainie wszystkich chłopów siłą werbują do woja.
W komentarz pod swoim wpisem posłużył się gównopostem "Warshal"a, który nie jest wiarygodnym źródłem info, o którym się wypowiedziała sama ZSU, gdzie tutaj rozbraja na czynniki pierwsze innego rosyjskiego fejka związane z filmem z frontu. Kanał ten ma w swoim zwyczaju dodawać coś od siebie i kopiuje zwyczajnie materiały z rosyjskiej propagandy. Bóg jeden wie jakie fejki jeszcze ten kanał wysrał na telegramie, skoro w taki sposób pozyskuje materiał i produkuje fake info, których nawet rosjanie nie dali.

https://mil.in.ua/en/news/russians-made-new-fake-military-video-trying-to-spread-it-in-ukraine/

Do potwierdzenia swojej tezy używa się wiarygodnych źródeł.

#ukraina #ruskapropaganda #ruskieonuce #russiahateclub #rosja #neuropa #wykop
Pobierz BayzedMan - Nie ma chyba nic głupszego niż odwoływanie się do kanałów z telegrama tak...
źródło: sadasd21321
  • 2
@BayzedMan: wszystkich zwerbować się nie da to jest fizycznie niemożliwe zawsze się ktoś gdzieś schowa Zawsze ktoś jest chory Faktem jest jednak że łapią na ulicach i to całkiem sporo bo dużo chłopaków ginie na froncie Nie mogę ci tego udowodnić powołać się na źródła po prostu mam bliskich na Ukrainie i oni mi o tym mówią