Wpis z mikrobloga

#pcc
Nudzi mi się w pracy i zadzwoniłem do biura legislacyjnego (zakładka "kontakt" na stronie dziennika ustaw) xD pani powiedziała że zniesienie pcc nastąpi do 10 sierpnia
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@hehe_ mówiła że DO, podkreśliła też że może wcześniej. Nie spodziewałem się że dostanę jakiekolwiek konkretne info, to i tak pewnie jakas pani w recepcji xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mixxer5 jak? U mnie naaaa szczęście nie ma z tym dużego problemu, sam z siebie zaproponuję jeszcze jedną umowę i wpłatę całego wkładu własnego
  • Odpowiedz
a przekaz w TVP pewnie idzie jednoznaczny że podpisal, "jest super!! Kto tyle dal!?"
Tyle ze malo kto wie jak specjalnie graja tu na czas, co za chlew :/ i zanim to wejdzie to pewnie z 2 miesiace miną. Jak trzeba jakąś syfozę przepchać to od razu wchodzi w życie.
  • Odpowiedz
@Goronco: u mnie problem jest w tym, że mieszkanie które kupuję ma na sobie hipotekę, którą trzeba spłacić. Żaden problem, problemem jest to, że po spłacie się czeka 14 dni na potwierdzenie z banku i dopiero jak jest to potwierdzenie to bank wypłaca drugą transzę kredytu (pierwsza jest na spłatę hipoteki). Na szczęście mam na tyle gotówki, że mogę spłacić tę hipotekę teraz i czekać spokojnie na potwierdzenie.
  • Odpowiedz