Wpis z mikrobloga

@kerdian: No dobrze. Dla mnie ten Pan moze zapalac na oltarzu Bandery swieczki.

Jedna za kazdy dzien w ktorym trzyma, was swolocz, na dystans chociaz himarsa, od Polski. XD
  • Odpowiedz
@WitekNiekoniecznie: Mozna mozna. Jakby Pisludczycy nie zdradzili Ukrainy i nie sprzedali sowietom. To moze i by mi bylo wstyd.

Nie bede ukrywal ze "moje dziady" to tez czasem byly zwykle #!$%@?.

A Ty sie doucz historii. Zasciankowy buraczku.
  • Odpowiedz
@FeorgeGloyd: Ja mam takie korzenie ze bys sie osral gdybys wiedzial. Russki rabie. Moja rodzina w muzeach Panstwa Polskiego na portretach i wystawach figuruje.

Aczkolwiek to co robili Ukraincom to hanba. A potem jeszcze ich potomkowie a dokladnie moja prababcia i pradziadek mieszkali na Wolyniu. I byli uratowani z rzezi przez wlasnie dobrych Ukraincow.

Takze:

Ssij...
  • Odpowiedz
@Niedobry: No skoro tak mowisz to na pewno tak jest. A teraz powiedz dlaczego doszło do aresztów w Małopolsce Wschodniej? Co takiego Ukraińcy zrobili? Dlaczego nie używasz polskich znaków? I poprawnie w polskim piszę się ''moja rodzina figiruje w..".
  • Odpowiedz
@FeorgeGloyd: Takie #!$%@? jak ja i moje dziady juz dawno przestaly sie przerzucac zadawnionymi zbrodniami.
I uwierz mi. My bylismy gorsi. Bo bylismy potezni, Ukraina byla w naszym wladaniu wiekami. Reszta co potem nastapila to wynik naszej arogancji i traktowania ludzi jak niewolnikow i gorzej niz konie...
  • Odpowiedz
@Niedobry: To nie odpowiada w ogóle na pytanie co więcej jak podaje Wikipedia

Liga Narodów, po zbadaniu sprawy (na wniosek złożony przez Ukraińców), 30 stycznia 1932 powzięła uchwałę stwierdzającą, że „Polska nie prowadzi przeciwko Ukraińcom polityki prześladowań i gwałtów” i że „pacyfikację” wywołali sami Ukraińcy przez swoją „akcję rewolucyjną” przeciwko państwu polskiemu


jeżeli chodzi o pańszczyzne tyczyła się ona także etnicznych Polaków a Rusinów ciemiężyła również ruska szlachta, to jak składasz
  • Odpowiedz