Wpis z mikrobloga

Korek do Zoo zaraz zahaczy o Traugutta xd Wyszedlem do Trumienki po pizzerkę, wróciłem po 10minutach i te same samochody stały w tym samym miejscu na Curie-Skłodowskiej. Kryminał dla tego kto dopuścił do takiego parkingu koło zoo gdzie żeby wjechać musisz zatrzymać dwa przeciwległe pasy i pojedynczo przed szlaban wjeżdzać xd NIedługo dołączą do korku ludzie wracający z pracy na Biskupin, Sępolno i wiochy pod wro.
#wroclaw
Beszczebelny - Korek do Zoo zaraz zahaczy o Traugutta xd Wyszedlem do Trumienki po pi...

źródło: Screenshot 2023-07-27 at 13-12-37 Google Maps

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Korek do cukierniu, korek do Zoo. Jak zyc?

A parking to wymysl RD w sumie dobry ale umowa im chyba gwarantuje zysk i tak, plus oslupkowali WSZYSTKO w okolicy bys tylko nie parkowal na kiedys istniejacych i dzialajacych miejscach parkingowych. Kosztowalo to wredy 400 000 PLN dodatkowo. Czyli byly miejsca, wydano na te miejsca (naziemne!) kiedys kase ale by prywaciarz zarobil - zlikwidowano je.
Rafal HA TFU
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Musialeś mi zrobić smaka na pizzerkę dziadu?

Kryminał, nie kryminał. Problem jest od lat. Będzie dalej niestety. Zamiast pomyśleć i ogarnąć na sezon letni dobrze parking od tylnego wejścia nigdy nic z tym nie zrobiono i planów nie ma.

W teorii możesz próbować jeszcze stanąć na Wroclawii, ale to też musisz ogarnąć wcześniej.

Generalnie też jestem ciekawy jak Twoim zdaniem to powinno być inaczej zrobione? Bo w sumie ja
  • Odpowiedz
  • 1
@Darth_Gohan: jeszcze ciepłe są ;D
Ogólnie powinny być jak byk informacje że samochody zostawiamy w Pasaż lub okolicy i dojazd MPK do zoo. Ale wiadomo, że nie ma bo ktoś z plecami jednak ten parking sobie wybudował i usunął wszystkie inne w okolicy. A jeśli chodzi o sam parking to 100x lepiej by sie sprawdził zwykły bez szlabanów, automatów itp bo one opóźniają wjazd niesamowicie. Wjeżdżasz, parkujesz, cieć bierze wtedy
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: No jeszcze CIEPŁE. MENDA xD

No tak jak mówię dla mnie to tam powinni ogarnąć żeby lepiej ogarnąc parking do tylnego wejścia.

A jeśli chodzi o sam parking to 100x lepiej by sie sprawdził zwykły bez szlabanów, automatów itp bo one opóźniają wjazd niesamowicie. Wjeżdżasz, parkujesz, cieć bierze wtedy 20zl gotówką lub kartą i
  • Odpowiedz
Kryminał dla tego kto dopuścił do takiego parkingu koło zoo gdzie żeby wjechać musisz zatrzymać dwa przeciwległe pasy i pojedynczo przed szlaban wjeżdzać


@Beszczebelny: daaaawno tam nie byłem - możesz wyjaśnić o co chodzi? Bo z twojego opisu wynika że ktoś skręcajac na parking blokuje drogę w obu kierunkach?
  • Odpowiedz
@Beszczebelny a ja byłem dziś z dzieciakami w zoo, przyjechaliśmy na lajcie o 9.15, zero praktycznie kolejek i korków. Cebula nauczony znalazłem darmowe miejsce na parkowej, spacerkiem 5 minut od wejścia.

Od 12-13 w tym zoo było już tyle ludzi, ze ciężko było chodzić alejkami.
  • Odpowiedz