Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak tylko mam zamiar położyć rękę na szczebelku drabinki i próbować się wspiąć w moim życiu o chociaż jeden pyerdolony stopien wyżej to życie musi mi #!$%@?ć młotkiem w dłoń i pokazać gdzie moje miejsce?

Mamy otwarte miejsca do lepszej pracy w naszej firmie, i nawet skończyłeś szkołę... Ale nie taką jaką potrzebujemy XD

A może byś chciał się czegoś nauczyć co pomoże ci w perspektywie lat zyskać dobrą pracę? No spoko masz tutaj całe 3 letni program nauczania w języku którego nie rozumiesz XDD.

A to chcesz się nauczyć języka żeby dostać się do tego programu? Luzik mordeczko, przyjmiemy cię z otwartymi ramionami tylko weź tak na rok rzuć pracę ucz się u nas po 8 godzin dziennie i żyj jak robak bez grosza na koncie XDD

No #!$%@?, trzymajcie mnie bo za chwile pójde na zasiłek i poprostu całe życie spędze grając w gierki, ciągle coś nie tak, za każdym yebanym razem jak chce robić coś bardziej ambitnego niż robota kołchoźnika wkręcającego śrubki to musze być ustawiany do pionu przez przypomnienenie że polski podczłowiek nie zasługuje na nic innego niż wypłata wystarczająca by przeżyć. Znając życie i moje szczęście to pewnie skończe w jakimś kołchozie jak typowy mirek robol co po 30 latach na emigracji się niczego nie dorobił a jedyne o czym marzy to obalenie litra w piątek i nachlanie się do nieprzytomności... Przecież to jakiś horror, ilu ludzi musiałem skrzywdzić w poprzednim życiu by teraz tak pokutować?
#niemcy #kolchoz #blackpill #emigracja #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
No spoko masz tutaj całe 3 letni program nauczania w języku którego nie rozumiesz XDD.


@D_Stog: Podstawą skutecznej emigracji jest nauka języka w kraju do którego emigrujesz. Bez tego będzie zawsze pod górę.
  • Odpowiedz
  • 0
@CloudSpanner: Jeszcze bym zrozumiał gdyby to był rządowy program nauczania, ale robi to międzynarodowa amerykańska firma i nawet nie jest wspomniane o jęzuki angielskim nic. Dosłownie NIC znam ten #!$%@? język na poziomie C1 i gówno, musze spędzić conajmniej 4 lata by mieć jakiekolwiek szanse na JAKĄKOLWIEK edukację. Poprostu ten kraj jest zaprojektowany tak by imigranci byli fizolami gdzie niemiecki pan na nich spogląda i #!$%@? biczem by wyrabiali szybciej a
  • Odpowiedz
@D_Stog: no i słusznie mądry naród. Nie to co u nas cały zespół musi gadać po angielsku bo kierwonik w ramach diversity zatrudnił jednego Hiszpana, który po 5 latach mieszkania w stolicy nie umie zdania sklecic po polsku
  • Odpowiedz
@D_Stog: skoro firma nie oferuje nic konkretnego to widocznie nie zależy im by ludzie awansowali wewnętrznie i robol ma zostać robolem. Przerabiałem to. IMHO jedyne co to zostaje to ewakuacja poprzedzona samorozwojem. Zacząłbym od nostryfikacji dyplomu a później rozeznał się w którym kierunku iść.
  • Odpowiedz
  • 0
@derezeus Pyerdole. Jutro poprostu spamował CV na jakie tylko stanowisko moge, a jak nigdzie na lepsze nie wezmą to ide na L4 i będę siedział sobie tak długo aż mnie nie wyebią i ide na zasiłek. Jak nie mam żadnych perspektyw a moge za leżenie w domu wyciągać 2300 to się nie wysilam. Za mało mi płacą my dawać yebanie o tą firme. Tak jak z resztą większość kozojebów co przychodzi do
  • Odpowiedz
@D_Stog: Brzmi jak master plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój znajomy skończył na polibudzie budownictwo maszyn, a śmiga z rurkami i grzejnikami po niemieckich budowach, bo po ukończeniu kierunku nie przepracował ani jednego dnia w zawodzie. Pomimo, że gość bardzo ogarnięty i język średniozaawansowany, to firmy w DE po prostu na niego mają wyjebongo, bo postrzegają go jako zwykłego robola, tyle że z dyplomem.

Gość też spamował
  • Odpowiedz
  • 0
@derezeus: Ewentualnie naucze się robić remonty i może i będę robolem ale za to bedę kosił hajsy na własnej działalności jak to na typowego polackiego polaczka przystało i zjeżdżał raz na 3 miesiące do PL by się to pokazać 8 letnim mercedesem i jakich to pieniędzy nie majo w niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz