Wpis z mikrobloga

Może udzielicie mi jakiejś porady, otóż mam do zrobienia pewien projekt, może nie czysto programistyczny, ale mimo wszystko też trzeba będzie w kodzie pogrzebać, a potem już reszta, macie jakiś patent na rozpraszacze typu yotube itd? żeby po prostu zająć się pracą a nie jak nie wykop, to fb, a potem dzień zleci a ja może 5% tego zrobię. Ja może jestem w IT/handlu, ale trochę od innej strony, a to muszę zrobić bo że tak powiem uruchamiam nowy "projekcik".

#it
#programowanie
#programista15k
#informatyka
  • 6
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: moze focusmate? chyba sa z 2 sesje za free. Polega to na tym, ze podlaczac sie z kamerka z jakims randomem. Mowisz co bedziesz robic, wyciszasz sie i jakis random bedzie Cie ogladac a ty jego. Wiec bedzie Ci glupio nic nie zrobic. Godzina zleci, a moze uida sie wpasc w rytm?
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: a to sobie OF założę xd będzie z tego $$ a tak serio no niby nie głupie, bo wiem że czasami bata trzeba mieć, bo tak to dzionek zleci a tu prawie nic nie zrobione. Nie wiem pomyślałem nawet o tym żeby sobie na pc, zrobić innego win, takiego typowo do pracy, czy na innym dysku, z tym że mam obecnie dużo rzeczy już po instalowanych, jak coś to posiłkować
  • Odpowiedz