Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Zielony34 Narazie musi śmigać. Jak będzie śnieg to zrzucę silnik i zobaczę co tam grane. O ile nie rozwali skrzyni do tego czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mpetrumnigrum no co zrobisz, za taki hajs nie ma co porównywać do R6 xD chociaż Yamaha robi mega #!$%@? skrzynie bo mam doświadczenia z fazera i z xt660z gdzie przy przebiegach rzędu 40/50k potrafiła się 3 zblokować i nie szło biegu zmienić. Przynajmniej wałek kosztuje 200 zł sztuka to nie ma tragedii.
  • Odpowiedz
no co zrobisz, za taki hajs nie ma co porównywać do R6 xD chociaż Yamaha robi mega #!$%@? skrzynie bo mam doświadczenia z fazera i z xt660z gdzie przy przebiegach rzędu 40/50k potrafiła się 3 zblokować i nie szło biegu zmienić. Przynajmniej wałek kosztuje 200 zł sztuka to nie ma tragedii


@Kuork: tak to jest przypadlość Yamahy #!$%@? skrzynie w co 10 modelu.
Z drugiej strony robią co 5 model
  • Odpowiedz
Romet adv400, niecałe 15k - dwójka wypada


@Kuork: hahaha Chryste jaki szajs, to najbardziej słynne sprzęty z wypadania biegów R6 i R1 to 15k robią na jednym kole zanim cokolwiek się stanie ze skrzynią, ale kupujcie chińczyki xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kipowrot Zrobię remoncik dam za to 5 stówek I będę dalej bzikał. Absolutnie nie żałuję a to po prostu mała niedogodność :P I znowu się powtórzę, bez sensu porównywać do R1 za wielokrotnosc ceny tego chińskiego cuda. Niestety nie stać mnie na Tenere ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@Kuork: #!$%@? mnie to, jak typy porównują motocykle za kilkanaście koła do motocykla za kilka kółek, wybranego świadomie, w którym remont wyniesie ułamek ceny robocizny z takiej R1.Kompleksy, nic innego jak kompleksy. Nie ma znaczenia, co sobie jeszcze wymyślą, żeby obśmiać takiego Rometa, to po prostu jest #!$%@? żenada i pokaz buractwa.

Najlepsze, jak kiedyś w internecie trafiłem na posta jakiegoś typa wyśmiewającego chińskie motocykle, który sam zrobiłby taki przebieg,
  • Odpowiedz