Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sarpens: wpadło 15% movement speed na amulecie, więc i nawet ta kwestia jest rozwiązana xD Zresztą i tak z bone speara nic do ciebie nie podchodzi bo zanim dojdzie to już pada martwe xD
@Mtsen No w presezonie grałem rogue, to ile to trzeba było się naklikac i napocić. Teraz tez zacząłem bone spear i bardzo łatwo. Zwłaszcza jak są teraz te serca, ze autocast zwłok
via Android
  • 0
@liter_wody wsadź golibrodę/barbera w biżuterię. To jest dopiero masakra co się dzieje z tym sercem. Moby kumulują damage przez kilka sekund po czym wybuchają z krytykami nawet do 200k na 54 levelu #!$%@?ąc na hita wszystko wokół. Na bossach zwłaszcza to śmiesznie wygląda, jak nagle im 3/4 naraz hp spada, albo nawet całe xD
via Android
  • 0
@liter_wody wsadź golibrodę/barbera w biżuterię. To jest dopiero masakra co się dzieje z tym sercem. Moby kumulują damage przez kilka sekund po czym wybuchają z krytykami nawet do 200k na 54 levelu #!$%@?ąc na hita wszystko wokół. Na bossach zwłaszcza to śmiesznie wygląda, jak nagle im 3/4 naraz hp spada, albo nawet całe xD
  • 0
@luz3r: #!$%@?. Pokonałem Eliasza, wbiłem na WT4 i prawie udało mi się zrobić 24 rangę ND, gdzie są moby 78 lvl (zginąłem przy ostatniej elicie przed bossem i to na złość jeszcze wampiryczna, gdzie każdy hit praktycznie go leczył na maksa) i to jeszcze z racji levelu (58) nie mając na sobie ani jednej starożytnej rzeczy. xD Albo to serce jest w #!$%@? op, albo necro ogółem. xd