Wpis z mikrobloga

moi drodzy kociarze i kociary, mój futrzak (jeden z dwóch) przestał żreć dolinę noteci (praktycznie wszystkie smaki) a to chyba najlepsza karma (400gramowe puszki) w tej cenie, a nie ukrywam że wszystko wyżej to podwojenie kosztów (dosłownie, np taki applaws ktory uwielbiają ale kosztuje prawie drugie tyle).
Pytanie, co w zamian żeby nie zbankrutować przy obecnych cenach a jednocześnie dawać kociakom dobre jedzenie?
#koty
  • 12
@Gilley: sprawdź to z rossmana koty jakoś to jadły, a zwierzętom smakowo nie dogodzisz. Np niektóre koty nie ruszą suchej dla kotów, ale tą dla psów to zasuwają.
@Gilley: mógł się zmienić minimalnie skład albo się znudziło i za jakiś czas będą znów chciały. Widziałem już tyle odlotów u zwierząt z jedzeniem, że nic mnie nie zdziwi. Miałem kota, który uwielbiał obierki z ogórków i ziemniaków. Za to drugi za mlekiem szalał, jogurt, kefir, twaróg też. Jak jadłem jogurt to musiałem zostawić i dostawał na łyżeczce, łyżeczka była czysta jak po 3 cyklach w zmywarce. Albo pies, który uwielbiał
@Gilley: podgrzej lekko w mikrofali + dolej wody = taki pasztet..
u mnie maine coon to jest tak wybredny...chciał jest tylko suche, ale decyzja 0 suchego = 24h łaził głodny w końcu dupa mu zmiękła. od tamtej porty zero suchego zadneo koty - 3 torby 5kg oddaliśmy. czasem smaczki dostaną.

Ogólnie doliny nie chciały, ale RAFI ( ta sama firma, cena ) wcinają. czasem dokupuje dla hrabiego MACs : kurczak z