Wpis z mikrobloga

Christopher Mellon – Spostrzeżenia w kwestii UAP i nadchodzące przesłuchanie
https://ufonapowaznie.pl/christopher-mellon-spostrzezenia-w-kwestii-uap-i-nadchodzace-przesluchanie/

Christopher Mellon, były urzędnik Departamentu Obrony, w wywiadzie dla NewsNation podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat UAP i możliwością posiadania przez rząd USA nieludzkiej technologii. W rozmowie wyraził również swoje zdanie na temat nadchodzącego przesłuchania.

#ufonapowaznie #ufo #uap #usa
UFOnapowaznie_pl - Christopher Mellon – Spostrzeżenia w kwestii UAP i nadchodzące prz...

źródło: Screenshot_7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@KasparowGaming: Non-Human Origin, non-human intelligence, non-human objects - takich terminów używają, a tłumaczenie jest jak najbardziej poprawne.

A tutaj tłumaczenie przez tłumacza, bo widzę, że bagatelizujesz:

Myślę, że nie wymaganie, aby NASA tam była, nie wymaganie, aby więcej ważnych osobistości z tych różnych działów i programów było obecnych lub pociągniętych do odpowiedzialności za to, dlaczego nie przyjdą, powinno być celem, a my narażamy się na rozczarowanie tymi przesłuchaniami. Jakie jest
  • Odpowiedz
@Heekate: Temat jest jak najbardziej poważny ale ja go nie bagatelizuję tylko śmieszą mnie tłumaczenia z ang. Termin "nieludzkie" nijak nie pasuje tutaj do kontekstu. Doskonale wiem jakich nazw używają za granicą ale ja bym to raczej nazwał "obcego pochodzenia".
  • Odpowiedz