Wpis z mikrobloga

Zamknięte grupy na fb to jest rak normalnie. Nawet takie skupiające się na rzeczach typu kotu. Jestem na grupce o ragdollach. Babeczka zapytała o różnice między samcem, a samicą, bo nie wie, którego wziąć. 90% komentarza skupiała się wokół tego, że to przecież nie ma znaczenia, bo przecież WSZYSTKIE KOTY TO KOCHANE STWORZENIA, a poza tym to jak masz się dowiedzieć jaki kot ma mieć charakter itp jak jest jeszcze małym kociakiem. Napisałem więc swój komentarz, że przecież one się od siebie różnią i coś tam o tych różnicach napisałem. No i komentarz usunięty przez admina + ostrzeżenie. Bo przecież jak mogę stać w opozycji do tego co wszyscy kociarze myślą. A ja nawet nie napisałem nic nieprawdziwego, ani nie wyraziłem jakiejś negatywnej opinii xD
#facebook #koty
  • 10
@Niebadzsmokiem: polecam :) z tym ze poczytaj sobie jak jest z dwoma ragdolami, mam czasem w domu 2 jak sie opiekujemy kotem znajomych i z dogadywaniem sie ciezko, moze jak by od malego byly razem to byloby inaczej
@paweucio: to jest rodzenstwo z jednego miotu i szczerze Ci powiem ze ostatnio jest gorzej (po przeprowadzce), ale wczesniej to bardzo dobrze sie chowaly, ja jestem generalnie bardzo zadowolona ze wzielam dwa, bo jak sie wychodzi/wyjezdza na dluzej to jest to poczucie ze tak sie nie nudza i potrafia sie soba zajac. Ostatnio jednak się kłócą i rojbrują :< wiec to nie jest tak ze tylko radosci i cudownosci z dwoch
bo jak sie wychodzi/wyjezdza na dluzej to jest to poczucie ze tak sie nie nudza i potrafia sie soba zajac.

@przegralamzycie: wlasnie o to nam chodzilo no ale niestety nasza "królowa" bardzo ceni sobie swoje terytorium :(