Wpis z mikrobloga

Luxmed to jest jakiś żart, tam nigdy nie ma terminów i zapisy na dwa tygodnie do przodu. Kiedy są aktualizacje? Są jakieś triki, żeby się zapisać do lekarza?
"Nie ma dostępnych terminów. Zapoznaj się z opisami na powyższym kalendarzu, aby dowiedzieć się kiedy warto wyszukać ponownie."
#luxmed #pracbaza
  • 12
  • Odpowiedz
@cordianss: Ja w poprzedniej pracy miałem opiekę medyczną luxmedu i z doświadczenia powiem że najlepiej dzwonić na ogólną infolinie i powiedzieć że nie ma terminów a Ty musisz się dostać. Większość takich moich telefonów kończyła się tak że za sekundę od ręki miałem wizytę
  • Odpowiedz
@cordianss: zdradzę ci tajemnicę: jeśli przeniesiesz nawet wszystkich lekarzy z NFZ do prywatnych firm - to liczba lekarzy i dostępnych terminów w magiczny sposób się nie zwiększy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@cordianss od roku Luxmed leci w bambuko lekko mówiąc. i teraz jak mam gdzieś iść a chodzę często to po prostu biorę fakturę. skan faktury wysyłam na maila i za miesiąc mam zwrot. niestety zamrożona kasa przez ten czas ale inaczej się nie da. taka ciekawostka: w centrach Luxmed do jednego lekarza są 2 kolejki. jedna w ramach abonamentu a druga prywatnie. kiedyś dzwoniłem i chciałem się zapisać to mi babka
  • Odpowiedz