Wpis z mikrobloga

@Mobul Bardzo dużo bugów naprawili i teraz serio ciężko jakiegoś spotkać. Nawet intro naprawili gdzie postacie nie idą na T pose.

przewiduje ze jak wejdzie dlc to będzie kolejną bug Fiesta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Howkiee: to ja jeszcze chyba trochę poczekam.

Wiesz, jestem zły, bo przed premierą czekałem na tą grę kilka lat, napaliłem się jak dziecko, a w dniu premiery otrzymałem zbugowanego, niezoptymalizowanego gniota, od studia, które zawsze podchodziło fair do graczy. Zrobiłem tego samego dnia refunda i od wtedy nie tykałem tej gierki.

Słyszałem mnóstwo opinii, że po updatach jest lepiej i niby sporo poprawili, ale jakoś tak niesmak pozostał i podchodzę z
  • Odpowiedz
@Mobul grałem na premiere i też byłem niesamowicie rozczarowany. nie czekałem na tę grę(nie moje klimaty, wtedy przynajmniej), a i tak się roczarowałem.
Miesiąc temu stwierdziłem że dam jej drugą szanse i cholera jak mnie to wciągnęło, aktualna wersja to niebo a ziemia w porównaniu do premiery.
Z DLC to i tak trzeba podejść z dystansem, ale samą podstawkę można spokojnie pykać
  • Odpowiedz
@Mobul: zagraj, zagraj - ja 1 raz zagrałem w grudniu 2021, czyli rok po premierze i już było okej - w międzyczasie rzeczywiście naprawili i połatali bardzo dużo - uwierz na słowo, bo wczoraj zacząłem po raz piąty i jest różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz