Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był zainteresowany mam do sprzedania na szybko 10 płyt głównych ASROCK H61 Pro BTC (http://www.asrock.com/mb/intel/h61%20pro%20btc/)

stworzonych specjalnie do budowy koparek (kiedyś BTC teraz raczej tylko Scrypt).

Płyty nówki sztuki, na gwarancji (36 miesięcy). Cena 240 PLN z wysyłką ekonomiczną na terenie Polski.

Dostępne mam też inne podzespoły do budowy koparek (tanie Celeronki, RAMy i karty grafiki).

#litecoin #dogecoin #scrypt #kryptowaluty #bitcoin
  • 13
@wrc007: Kto normalny w dzisiejszy czasach bierze przesyłkę ekonomiczną, bez jakiegokolwiek dowodu wysłania, numeru trackingowego, i z czasem dostawy kij wie ile, w dodatku gdy wysyłasz coś bardziej wartościowego.
@Kravcu: Tylko, że ja wcale nie napisałem, że wysyłam tylko przesyłką ekonomiczną. Gdybyś był typem osoby, która najpierw zapyta a dopiero później naśmiewa się z czegoś i wykłóca to wiedziałbyś, że jest możliwość dopłaty np 8-10 PLN do wysyłki poleconej, priorytetowej.
@Kravcu: Ja nie widzę sensu, ale handlowałem przez kilka lat i ludzie to brali. Jeśli ktoś we wrześniu zamawiał prezenty gwiazdkowe to wolał mieć te kilka zł w kieszeni. Zresztą z doświadczenia większość eko dochodzi praktycznie tak samo jak prio. Prio bierze się tylko kiedy mega Ci zależy na szybciej dostawie. A jak zamawiasz i może to dojść np. za 2-4 tyg w pesymistycznym wariancie to lepiej zostawić sobie kasę na
Zostało mi już tylko 4 szt. Jeżeli byście chcieli jest też możliwość płatności BTC lub LTC. @Kravcu: Chcesz to puszczę Ci za 242,99 PLN priorytetem :)