Wpis z mikrobloga

Chłop(aczek) jedzie do psychiatry pociągiem ehh.
Niedługo mam plan bez taty pojechać i już się stresuje. Ledwo wsiadłem już spocony cały

Jeszcze będę musiał dwie godziny na miejscu czekać, czego nie cierpię. Nie cierpię być w mieście wśród ludzi.

Oczywiście powiem że mimo leków jestem często przygnębiony, bezradny i czuję że moje życie jest bez sensu bo tylko cierpię.
Lęki jaki były takie są i może się zdiagnozuję na autyzm.
No i problemy z oddawaniem moczu po duloksetynie.
#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #zaburzenialekowe
qew12 - Chłop(aczek) jedzie do psychiatry pociągiem ehh.
Niedługo mam plan bez taty p...

źródło: temp_file5947560506264489037

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 2
Próbowałeś już leków? One działają. Po Xanaxie jest wręcz faza, a jak wziąłem za dużo Egzysty to nawet lęku pierwotnego nie czułem. Później już z górki i można odstawić. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Betoniarka_chaosu: No dziecko raczej wychowujesz od jego porodu w szpitalu do momentu jak się wyprowadzi dorośnie. Znam dużo osób co starzy położyli lachę na wychowaniu i tak jest. Zarówno u bogatych jak i biednych oraz w niepełnych rodzinach
  • Odpowiedz
urlop wziął żeby przegrywa nazywanego przez siebie samego chłopem zawieść do psychiatry bo ten sie boi sam wyjść do sklepu po bułki. I ten wykop tworzą głównie tacy użytkownicy.


@Zarzutkkake: jakaś autoprojekcja? A jechanie po kimś za chorobę psychiczną na którą nie miał wpływu to niezłe chamstwo.

a ja szanuje, że facet wziął urlop żeby wspierać swojego syna niezależnie od wieku.


@Betoniarka_chaosu: dokładnie!

@qew12 poszukaj w internecie wizyt psychiatrycznych, teraz
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal tak tak, to dawajcie mu rady na zdalnych lekarzy, to byle zapalenie światła w pokoju go wystraszy. Takiemu to wystarczy ośrodek, gdzie będzie jak w wojsku, czyli od 7 do 8 śniadanie na stołówce z innymi, obiad to samo, spacery z innymi. A jak nie chcesz to poczekamy aż zgłodniejesz i rozum wróci sam do głowy. Typ sie nie boi pisać na wykopie a żarcia nie ma odwagi sobie kupić. Albo
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Vaclav Biorę, kiedyś w gimnazjum miałem chyba afobam, ale lekarka się zdziwiła jak powiedziałem że mnie zamula tylko, a to benzo niby.
W szpitalu psychiatrycznym raz dostałem relanium, udało mi się spytać jak ziemniako są gotowane, ale poza tym dużo nie zmieniło. Nadal z nikim nie gadałem.
Wtedy też zacząłem słyszeć głosy w głowie, nie wiem czy to przez ten lek.
  • Odpowiedz
urlop wziął żeby przegrywa nazywanego przez siebie samego chłopem zawieść do psychiatry bo ten sie boi sam wyjść do sklepu po bułki. I ten wykop tworzą głównie tacy użytkownicy.


@Zarzutkkake: nice. nie wiedziałem, że tylu tu użytkowników biorących urlop, aby zawieźć swojego syna do psychiatry. Czapki z głów, wykopki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zarzutkkake w sumie w szpitalu psychiatrycznym było podobnie. Nibu funkcjonowałem, co prawda z nikim nie rozmawiałem. Ale psychika siadała z czasem.
  • Odpowiedz
@qew12: jestem zaskoczony że masz dobrego ojca i problemy psychiczne, bo po ostatnim odcinku nie wiem ale się dowiem tak myśle że większość z nas ma problemy przez złych ojców ale w twoim przypadku jest chyba inaczej,? @Zarzutkkake mam nadzieję że tobie wróci rozum do głowy kiedyś i zobaczysz że w świecie nie żyją tylko takie osoby jak ty uważasz:)))))
  • Odpowiedz
@qew12: uważaj na wykop. Ja wiem ze fajnie się tutaj pisze ale lepiej porządnie wypełnij czarną listę na wszystkie polityczne/szczepionkowe/patolskie tagi. To nie sa najlepsze miejsca dla osób z problemami bo bardzo łatwo można wpaść w spiralę i oblężoną twierdzę.

Dużo zdrowia!
  • Odpowiedz