Wpis z mikrobloga

Cześć,

Miesiąc temu odwiedziliśmy Teneryfę, największą z Wysp Kanaryjskich. Spędziliśmy na niej tydzień, przeżyliśmy sztorm, odwiedziliśmy kanion Masca i wulkan Teide, podziwialiśmy wielkie klify Los Gigantes i najbardziej wysuniętą na zachód latarnię morską Punta de Teno, do której droga jest często zamknięta. Przygotowaliśmy z tej podróży film, w którym pokazujemy nieco teneryfskiego piękna.

Zapraszam do tego znaleziska i do jego wykopek.

Polecam obserwację hasztagu #szalonewalizki jeśli chcecie wiedzieć o nowym znaleziskach.

#teneryfa #hiszpania #podroze #podrozujzwykopem #wakacje
SzaloneWalizki - Cześć, 

Miesiąc temu odwiedziliśmy Teneryfę, największą z Wysp Kana...

źródło: DJI_0117

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
na głównej już 3 wysrywy podroznicze, czy da się podróżować bez spamowania? Niestety nie, instagramowe dzieci łakną atencji
  • Odpowiedz
@SzaloneWalizki czyli obejrzeliście wszystko to co typowy turysta. To już w "Polacy za granicą" pokazali ciekawsze rzeczy.
Ja byłem w tym roku w maju i przeżyłem Fiestas de la Cruz, a kilka lat wcześniej w listopadzie Tablas de San Andres. I to są przykładowe niezwykłe (zwłaszcza ta druga) atrakcje warte zobaczenia.
https://youtube.com/shorts/9r2kdGDhnzc?feature=share

Ja jeszcze rodzinom polecam Loro Park i rejsik na ocean (ale małą jednostką).
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: A ja odradzam rejs na ocean, były delfiny i wieloryby, ale ja nic nie widziałam, bo prawie cały rejs spędziłam z twarzą w worku na ewentualną treść żołądka;) Też byłam w maju, gorąco jak na pustyni, to jak tam jest teraz...
  • Odpowiedz