Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: nic, poza stwierdzeniem powyższego faktu. Orderu mu za to nie przyznam, natomiast zawsze to miło widzieć polityka, który nie chowa się jak szczur po kątach w imię tradycji najznamienitszych despotów i tyranów bojących się gniewu tłumu.

A teraz #!$%@? się ode mnie bo wrzuci człowiek jeden komentarz i musi pół dnia odpisywać urażonym pisowcom xD
Ja nawet nie jestem wyborcą PO.
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: moim zdaniem zwracasz uwagę na to co nie trzeba tak jak 80% wyborców. Najważniejsze przecież żeby polityk umiał się dobrze ubrać, ładnie mówić o obietnicach, chodzić bez ochrony, najlepiej płacić za podróże służbowe z prywatnych pieniędzy itd. A tak naprawdę to są najmniej ważne rzeczy. Generalnie teatr dla gojów.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: a moim zdaniem, głupoty piszesz bo nigdzie nie wspomniałem, że na podstawie spostrzeżenia o ich różnym podejściu do ludzi, wyrabiam sobie opinię na kogo głosować. Bez obaw, jako prawnik, który studiował również ekonomię, brat lekarza i syn pracownika naukowego mam kilkaset innych, poważnych powodów dla których nigdy nie zagłosuję na Kaczyńskiego ¯\(ツ)/¯ Miłego dnia!
  • Odpowiedz
@Valorcrest Uważam że to jest taka strategia i Tusk robi to trochę na pokaz żeby był jak największy kontrast między nim a Kaczyńskim. Cel jest jednak dobry, bo świecenie tak dobrym przykładem przez osoby o takiej pozycji to dobra droga żeby budować normalne standardy wśród wszystkich polityków
  • Odpowiedz
w dresiku po bułki czy w tłumie między ludźmi - można go lubić lub nie ale trzeba mu przyznać, że nie jest takim tchórzem jak zawsze otoczony szczelnym kordonem policji Kaczyński.


Zacznijmy od tego, że te zakupy w sklepie to dla jednego to normalna czynność życiowa, a drugi jak poszedł robić ustawkę, to był zagubiony jak trzylatek bez mamy i upuścił bułkę na podłogę jak w tej słynnej paście xD
znikam5 - >w dresiku po bułki czy w tłumie między ludźmi - można go lubić lub nie ale...

źródło: jaroslaw-kaczynski

Pobierz
  • Odpowiedz
@Valorcrest: "kocham" to silone ocieplanie wizerunku poltykiera X i Y, fociami zrobionymi niby z przypadku, niby z ukrycia:
- paczcie: śmieci sam wynosi
- paczcie: nie boi sie wychodzić sam po bulki
- paczcie: fajny, taki swój chlop
"Kocham" to, że w typowo politycznym wpisie nie ma kur...a tagu #polityka.
Opatrz to becnwale jeden z drugim słusznym tagiem, by inni czarnolistujący, niezaangazowani w wasze śmierdzące wojenki i przepychanki, (który cwaniak
  • Odpowiedz
  • 1
ziomek porownujesz typka na politycznej emeryturce czyli jak wiekszosc ekipy okraglego stolu, ktorym niektorzy jeszcze kwiaty wręczają do obecnego cesarza Polski xd
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children

@Valorcrest: w dresiku po bułki czy w tłumie między ludźmi - można go lubić lub nie ale trzeba mu przyznać, że nie jest takim tchórzem jak zawsze otoczony szczelnym kordonem policji Kaczyński.


@music_has_the_right_to_children stary, gdyby ktoś go zaczepiał agresywnie na ulicy to byłaby najlepsza rzecz, jaka mu się może przydarzyć, dodatkowe męczeńskie procenty przed wyborami
  • Odpowiedz
@znikam5 Odzuwam dyskomfort jak widzę ten bochenek chleba luzem w koszyku. Koszyk którego dotykali ludzie co nie myją rąk po sraniu, a Karakan se luzem #!$%@?ł do środka chleb, i to jeszcze na krawędzi koszyka tak że może w każdej chwili wylecieć xD
  • Odpowiedz